Edyta Górniak: Smocze wzg

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Górniak

Teksty: 160 Tłumaczenia: 3 Wideo: 43

Tekst piosenki

Edyta Górniak: Smocze wzg

Gdzie pod niebem miedzianymNiedostępny stoi lasZa siedmioma rzekamiPo drodze do gwiazdTajemnicze królestwoChronione przez strażPod powieką się kryjeTak jak oczu twych blaskTa kraina ze snuWyobraźni to rajGdzie najstarszym prawemHarmonii jest darGdzie od jaskiń bez dnaAż po skraj morskich rafZaklęta jest magiaJak w sercu twym żarTo jest światW twoich snachCi co wciąż o nim śniąSmoczym Wzgórzem go zwąTo jest światMówię WamTo kraina nie stądKtórą Smoczym Wzgórzem zwąSmoczym Wzgórzem zwąTam gdzie wzrok już nie sięgaNawet najwyższych górGdzie się wszystko zaczynaGdzie wolności jest duchSkryty z dala od ludziI od ich zwykłych sprawKryją się tajemniceStrzeżone od latTa kraina ze snuWyobraźni to rajGdzie najstarszym prawemHarmonii jest darTo jest światW twoich snachCi co wciąż o nim śniąSmoczym Wzgórzem go zwąTo jest światMówię WamTo kraina nie stądKtórą Smoczym Wzgórzem zwąSmoczym Wzgórzem zwąKtórą Smoczym Wzgórzem zwą
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Górniak: Smocze wzg

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Górniak: Smocze wzg

Skomentuj tekst

Edyta Górniak: Smocze wzg

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Kamikaze - ft. Skolim, Khaid Mata
    „Zamawiam cztery shoty, mała mów mi kamikaze (Kamikaze), uh Ja nic na to nie poradzę już, że kocham to Dobrze, że dziś nie prowadzę, uu-uu Bo zrobili by mi foty jak jadę pod prąd Na Pudelek lub Ple”
  • Sam na sam - feat. Julia Żugaj Feel
    „Mówią że człowiek się nie zmienia, zmienia mówią że miłość ślepa jest a ja Ci mówię cały świat lepszym chce być każdego dnia nie chcę już widzieć tam wszystkiego złego chcę dzisiaj tutaj Ciebie m”
  • Nie szukaj mnie Bletka
    „Szukasz mnie po nocy znowu powiesz że mnie kochasz i smucisz mnie kiedy całujesz moje usta, oczy jest tyle blizn które muszę kryć po Tobie a mimo to nie wiem jak się czuć tyle razy chciałam ode”
  • Dwadzieścia Vito Bambino
    „Bo gdy ja miałem dwadzieścia Do mnie należał cały wszechświat Ale za-zapomniałem zapamiętać Bo mnie tak wyjebało na zakrętach że - już nie wkręcam się. Więc hej moja lubo! Dzisiaj na bosaka zatań”
  • DO RANA (Kinny Zimmer, Kaptur, Eryk Moczko, Kostek) Blonde Boys Summer
    „Mmm, Yeah Zmieniam na blond kolejny raz Dla ciebie ta piosenka i, lalala Zmieniam na blond kolejny raz a ty, musisz być tu obok Bo chciał bym, z tobą wypić malinową znów popijam wodą a mogę nie Dz”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • edyta górniak smocze wzgórze tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Smocze wzg - Edyta Górniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Smocze wzg - Edyta Górniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Górniak.