RMF ON

South Blunt System: Ruch Planet - Tekst piosenki

Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty24
Tłumaczenia1
Wideo22


Tekst piosenki

South Blunt System: Ruch Planet

Wszytko zapisane gdzieś wokół planet
Jak ma być tak jest
Pogódź się z tym, amen
Jak tracisz cel, doceń każdy poranek
A życie wróci wiarę
/2x

Zaczarowani – on młody, ona młoda
Płynęli po tej samej fali, obydwoje spod Skorpiona
W oczach nie płomień, a pożar
Głębokie spojrzenia
Poznali się na blokach – ta sama dzielnia
Miłość pozornie nie do zarżnięcia, podparta pismem
Jak Pentagon nie do z niszczenia, póki nie wejdziesz w system
W głowach obrączki, garnitury i welony
W planach na jeziorem łąckim czas miłosnej żądzy
Jej rodzice materialiści to oni wczytywali setup
Wymagania: BM-ka i złota keta
Lecz to nie () a przydział
Oni na przekór razem
W imię miłości ojciec groził, ze jak nie zostawi
To ją wykończy
To zaczęło się zbyt pięknie żeby było prawdziwe
Życia zawsze śle na front bez broni
To nie sprawiedliwie
Zawsze coś na drodze stoi
Brak hajsu na bilet
Do człowieczeństwa i szczęścia, by je kopnąć w tyłek
Autor tekstu: Szymon Chodyniecki
Dodane przez: CZESIO13

Tłumaczenie piosenki

South Blunt System: Ruch Planet

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • South Blunt System Była chłodna
  "1. Miała duże ambicje, lecz w domu ciągle echo w garach, chodź jak domem to nazwać, cztery kąty w czterech ścianach, brat promotor osiedlowych akcji zaopatrza getto najpierw strzał, później 10 lat w c"
 • South Blunt System Jestem za!
  "Jestem pierwszy za legalizacją (czy Ty czujesz to też?) Jestem pierwszy za legalizacją (No, ale popatrz jak jest) Jestem pierwszy za legalizacją (czy Ty czujesz to też?) Jestem pierwszy za legaliza"
 • South Blunt System Miłość
  "Pamiętasz tamte czasy, to pierwsze spotkanie? Pierwszą wspólną rozmowę, w osobowościach rozeznanie Była ładna pogoda, Twoje oczy w świetle lśniły Włosy przytulone słońcem na niebie się rozłożyły J"
 • South Blunt System Bit Oparciem / Odpowiedzi
  "Mówię co widzę 12ty - o tym ta płyta W 6-tym pierwsze projekty I nie wiedziałem o emisji u ciebie w głośnikach W mojej głowie wciąż muzyka I ta magia na bitach Patrzę jak rodzi się ogień z mał"
 • South Blunt System Sorry
  "I can't look in your eyes I still think about that how We did you lost go to dance for me You are looking the ocean during sitting on beach. and that moment I phone the let in battle With told "

South Blunt System: Ruch Planet
Oceń tekst piosenki
92 %
8 %
Ocen: 37


muzyka.interia.pl


MROZU_300Muzzo

Skomentuj tekst piosenki

South Blunt System: Ruch Planet

Komentarze: 3
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: South Blunt System - Ruch Planet
~Gość 29 sierpnia 2013, 15:44
Lecz to nie Romea przedział -.- !
Ciekawe?
0
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: South Blunt System - Ruch Planet
~Gość 13 lipca 2013, 14:29
To jest Cały prawidłowy tekst: Ref. x2 Wszystko zapisane, gdzieś wokół planet Jak ma być tak jest, pogódź się z tym, amen Nawet jak tracisz cel, doceń każdy poranek A życie wróci wiarę.. Zaczarowani, on młody, ona młoda Płynęli po tej samej fali Obydwoje spod skorpiona W oczach nie płomień, a pożar Głębokie spojrzenia, poznali się na blokach Ta sama dzieja, miłość pozornie Nie do zarżnięcia, podparta pismem Jak petargon, nie do zniszczenia Póki nie wejdziesz w system W głowach obrączki, garnitury i welony W planach nad jeziorem Łąckim czas miłosnej żądzy Jej rodzice, materialiści, to oni wczytywali seta Wymagania, bmka i złota keta Lecz to nie rome, a przedział Oni na przekór razem, w imieniu Miłości oczy zgrodził, że jak on ją zostawi To ją wykończy, to zaczęło się zbyt pięknie Żeby było prawdziwe, życie zawsze śle na front Bez broni, to nie sprawiedliwe Zawsze coś na drodze stoi, brak hajsu na bilet To człowieczeństwa i szczęścia by je kopnąć w tyłek Ref. x2 Wszystko zapisane, gdzieś wokół planet Jak ma być tak jest, pogódź się z tym, amen Nawet jak tracisz cel, doceń każdy poranek A życie wróci wiarę.. Ona miała, już dość gadania, narzucania reguł Chciała być tylko z nim, dotrzeć do światła w tunelu Wyjechali do Kołobrzegu, tam znalazł robotę Chwila szczęścia, zawsze kończy się wielkim kłopotem Krzyż, łóżko na nim, on aparatura i kroplówka Obok łóżka ona, modląca się do lepszego jutra Każdy dba o swoje interesy myśląc, że jest dobrze Zamyka wartości w kartonie, kasując pieniądze Rodzice chcą uchronić od zła, to za źle pośledza Nic nie wiesz, póki się nie przekonasz, na własnych zębach Pusty portfel, ojciec pozbawił chaty, był tylko on Dziś tonie w morzu łez, nie miała pracy On właśnie zamknął oczy, diagnoza rak z przerzutami Sam zobacz ile trzeba by w sekundę wszystko stracić Zaczarowani, to złym czarem, zawsze był jej przykładem Zrobiła to co on, sztylet w serce, amen.. Ref. x4 Wszystko zapisane, gdzieś wokół planet Jak ma być tak jest, pogódź się z tym, amen Nawet jak tracisz cel, doceń każdy poranek A życie wróci wiarę..
Ciekawe?
1
1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: South Blunt System - Ruch Planet
~Gość 8 lipca 2013, 15:05
Naiwne bardzo...
Ciekawe?
2
0

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • Lana Del Rey West Coast
  "Down in the West Coast, they got a saying If you're not drinking, then you're not playing But you've got the music, you've got the music in you, don't you? Down in the West Coast, I get this feelin"
 • Donatan CICHA WODA (ft. Cleo & Sitek)
  "Cicha woda brzegi rwie Cicha woda wie, wie Ze kiedy trzeba robić cash Płynie wzdłuż, wszerz /2x ("CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singel z nadchodzącej płyty Donatana. "Kawałek niefolkowy"
 • Liber & Mateusz Grędziński Czarne Chmury
  "Niepowstrzymany gniew Nieodebrany list Stłumione w sercu łzy Wszystko to wraca dziś Schować się nie ma gdzie Powrotnych nie ma dróg Na granatowym tle Zastępy czarnych chmur Za chwile stan"
 • AURELIA Moje Zło
  "Ja wierze w to, że przyjdzie czas I poznam co to strach Nie wiem jak się bać I nie wiem jak w tym trwać Słowa, które znam dziś nie dotyczą mnie Żyję tak jak chcę Nie zrozum mnie źle Jeszcze je"
 • Dixon37 Jestem z Tobą (ft. Sokół, O.S.T.R.)
  "[Sokół:] Beton wciąż jest szary, niebo gdzieś tam Większość wciąż nie czai tego kurestwa Szkoda słów na to co widać tu przez okno Brudny deszcz pada tu, na którym ludzie mokną Kwit ułatwia, ale n"

Użytkownicy poszukiwali

 • ruch planet tekst
 • south blunt system ruch planet
 • South Blunt System - Ruch Planet
 • south blunt system - ruch planet tekst
 • south blunt system ruch planet tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Copyright © 1999-2014 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 646 927