Kat: Bastard

Tekst piosenki

Brak wideo

Kat

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Kat: Bastard

Nie z krzyża jestem zdjęty - bóg. Ani czerwonej gwiazdy strzec. Kocham czerń, kocham noc. Pluje na prawo bo kocham wolność.Tu - na dnie życia zżerają ziele mej woli.Bić się o dusze już za późno!Cos we mnie łka - To mój syn - Maleńki zwierz. Nie płacz. Z jaskini mej macicy popłynie świeża krew świata."Czułem powołanie w życiu swym na księdza; albo też żołnierski włożyć but. Lecz poznałem , że mi ani ten ani tamten nie mają już czego bronić."Cos we mnie łka - To mój syn - Maleńki zwierz.Nie płacz. Łożysko mej macicy pompuje krew świątyń, antychrystów, Lucyferów mas.Shemhamforash!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kat: Bastard

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kat: Bastard

Skomentuj tekst

Kat: Bastard

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Do Jutra FRIENDZ
    „FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
  • Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse) SKOLIM
    „Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
  • Americano Vito Bambino
    „Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
  • Good girl Smolasty
    „Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
  • Jakoś to będzie Wojtek Szumański
    „Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • teksty piosenek kat
  • Bastard kat
  • kat bastard tekst
  • jeśli chodzi o duszę już za późno Kat
  • kat bastard

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bastard - Kat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bastard - Kat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kat.