Krzysztof Cugowski: Demony Wojny
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Krzysztof Cugowski: Demony Wojny
Przeciwko sobie wysyłamy nasze armie Przeciwko sobie ustawiamy cały świat Nikt nie potrafi nam niczego uzasadnić Nikt nie wie kto jest tutaj wrogiem A który to twój brat A ty nie możesz się pomylić A który to twój brat A ty nie możesz się pomylić Tak chciałbym być Być teraz tylko z tobą i kochać się Zawołać chcę Co może teraz pomóc kto usłyszy mnie Przeciwko sobie budujemy te historie Przeciwko sobie podnosimy teraz głos Nikt się nie pyta czemu udział bierzesz w wojnie I nie obchodzi twoje zdanie Nieważny jest twój los Ktoś przecież może się pomylić Nieważny jest twój los Ktoś przecież może się pomylić Tak chciałbym być Być teraz tylko z tobą i kochać się Zawołać chcę Co może teraz pomóc kto usłyszy mnie Tak chciałbym być Być teraz tylko z tobą i kochać się Zawołać chcę Co może teraz pomóc kto usłyszy mnie
Tłumaczenie piosenki
Krzysztof Cugowski: Demony Wojny
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Krzysztof Cugowski: Demony Wojny
-
Panaceum
- Krzysztof Cugowski
-
Co za nami, co przed nami
- Krzysztof Cugowski
-
Jestem z dzikiego kraju
- Krzysztof Cugowski
-
Góra dół
- Krzysztof Cugowski
-
Ty i ja
- Krzysztof Cugowski
Skomentuj tekst
Krzysztof Cugowski: Demony Wojny
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Do Jutra
FRIENDZ
„FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
-
Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse)
SKOLIM
„Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
-
Americano
Vito Bambino
„Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
-
Good girl
Smolasty
„Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
-
Jakoś to będzie
Wojtek Szumański
„Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Demony Wojny - Krzysztof Cugowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Demony Wojny - Krzysztof Cugowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Cugowski.
Komentarze: 0