Mata: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Mata

Teksty: 130 Tłumaczenia: 17 Wideo: 103

Tekst piosenki

Mata: M

Gdzie jesteś?
Kiedy potrzebuję Cię najbardziej
Kiedy potrzebuję Twojej miłości
Tu jest tak zimno, wiesz
Jak Cię zadowolić
Jak Cię zadowolić
Moja Różo
Nie pozwól mi zamarznąć, proszę
Nie pozwól mi, proszę
Nie chcę zamarznąć pod drzwiami
Czuję, że jest mi pisane
Coś więcej
Słyszałem, że istnieje ta najdłuższa nić
Czuję, że ją zerwałaś
Czuję, że
Czuję, że ją zerwałaś
Czuję, że
Czuję, że ją zerwałaś
Czuję, że
Czuję, że ją zerwałaś
Czuję, że ją zerwałaś
Czuję, że
Czuję się jak w Twoich szpilkach
Gdy idę
Mamo
Autor tekstu: mata
Data dodania: 2024-09-30
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Mata: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

O tym utworze

Mata: M

M

"M" to singiel polskiego rapera Michała Matczaka, znanego jako Mata udostępniony 26 maja 2023 roku. Ten anglojęzyczny utwór stanowił kolejną zapowiedź pełnowymiarowego albumu studyjnego rapera "く33", którego premiera odbyła się 8 września 2023 roku. Gatunek tego wydawnictwa to rap, album ukazał się za pośrednictwem wytwórni SBM Label.

Piosenka "M" został wydany przez rapera z okazji Dnia Matki i zadedykowany jest jego matce. Pod koniec tego utworu słyszymy zapowiedź kolejnych, prawdopodobnie także anglojęzycznych, utworów Maty.

W mailu, który został wysłany do fanów, zamawiających krążek w preorderze, Matczak napisał: "Serdecznie zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na moje urodziny, które odbędą się 14.07.2023 w Warszawie. Niestety, nie jestem w stanie dostarczyć Ci płyty w terminie, ale proszę - nie gniewaj się jeszcze, bo wszystko wytłumaczę Ci na imprezie".

Mata

Mata (M.A.T.A), znany również jako Skute Bobo lub Młody Matczak, to rocznik 2000. W rzeczywistości raper nazywa się Michał Matczak obecnie jest piosenkarzem i twórcą tekstów. Pierwsze utwory raper zaczął pisać pod koniec podstawówki, w której do nauki angielskiego motywowało go to, że nie rozumiał tekstów Eminema.

Wśród jego albumów studyjnych znajdziemy "100 dni do matury" z 2020 roku, "Młody Matczak" z 2021 roku i "Serce" z 2023 roku, a jego piosenki to między innymi: ":( (smutna buźka)", "100 dni do matury", "Arizona", "Jestem Pojebany (POJ384NY)" czy "La la la (oh oh)". Artysta to także założyciel grupy muzycznej Gombao33.

Raper współpracował z takimi artystami, jak: Malik Montana, White 2115, Young Leosia, Żabson, Quebonafide, Popek, Taco Hemingway czy Białas. 

Artysta posługuje się trzema językami obcymi: angielskim, hiszpańskim i włoskim. W gimnazjum wygrał olimpiadę z geografii, a w 2019 roku zdał maturę międzynarodową w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie.

Raper otrzymał wyróżnienie Warszawiaka Roku 2019 w plebiscycie Warszawiaki, a w 2024 roku w programie TVN "Autentyczni" wyznał, że jest osobą w spektrum autyzmu.

Inne teksty wykonawcy

Mata: M

Skomentuj tekst

Mata: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • G.O.A.T FRIENDZ
    „FRIENDZ prezentuje piosenkę "G.O.A.T" (premiera 26 sierpnia 2025 r.). [Czajnik:] Tu miała być taka epicka przemowa Że przeszliśmy wiele, ale liczy się to, ile jeszcze przejdziemy A najważniejsze”
  • Kawior Avi
    „Avi prezentuje utwór "Kawior" z płyty "WPR" (premiera wrzesień 2025 r.). Chcę coś mieć to się biorę za robotę Czarne myśli w końcu przekujemy w złote Po pracy pora na nagrodę Dzisiaj kołchoz, al”
  • Chodź się przytulać SKOLIM
    „Skolim prezentuje piosenkę "Chodź się przytulać" (premiera 28 sierpnia 2025 r.). Chodź się przytulać wiem dobrze, że też to poczułaś chodź się przytulać musisz mi teraz zaufać Chodź się przyt”
  • To nie ona zawiniła Jack Leblonne
    „Jack Leblonne prezentuje piosenkę "To nie ona zawiniła". Znam ją była jak światło kiedy wszystko gasło sercem tak wielkim że nie mieściło się w miasto kochała na 100 procent i grała w pół za”
  • Kamikaze - ft. Skolim, Khaid Mata
    „Zamawiam cztery shoty, mała mów mi kamikaze (Kamikaze), uh Ja nic na to nie poradzę już, że kocham to Dobrze, że dziś nie prowadzę, uu-uu Bo zrobili by mi foty jak jadę pod prąd Na Pudelek lub Ple”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Mata, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Mata. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mata.