Mietek Szcześniak: Nierealny - nieosi
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Mietek Szcześniak: Nierealny - nieosi
Tyle światła w tym ogrodzie, tyle śladów na wodzietyle jest dobra w nasczasem trzeba aż rozstania, na rozstaju wyczekaniażeby się staćTa oaza na pustyniznaczy ty i ja i tennierealny, osiągalny cel myTo oaza na pustynityle słońca i jak cieńnierealny, osiągalny cel to,że kochamyKażda rzeka ma swe źródło, każdy smutek-konieckażdy żal ma kresże niełatwo żyć-to jasne, kiedy ciemno wokółi nawet pogody czas nie uczy nasTa oaza na pustyniznaczy ty i ja i tennierealny, osiągalny cel myTo oaza na pustynityle słońca i jak cieńnierealny, osiągalny cel to,że kochamy sięGdzie tyle słońca bywa cieńże ktoś cię kocha wiem
Tłumaczenie piosenki
Mietek Szcześniak: Nierealny - nieosi
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Mietek Szcześniak: Nierealny - nieosi
-
No powiedz
- Mietek Szcześniak
-
O niebo lepiej
- Mietek Szcześniak
-
Odp
- Mietek Szcześniak
-
Podaruj mi (Teraz)
- Mietek Szcześniak
-
Pokonamy to
- Mietek Szcześniak
Skomentuj tekst
Mietek Szcześniak: Nierealny - nieosi
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Do Jutra
FRIENDZ
„FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
-
Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse)
SKOLIM
„Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
-
Americano
Vito Bambino
„Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
-
Good girl
Smolasty
„Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
-
Jakoś to będzie
Wojtek Szumański
„Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- szcesniak smutki●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Zawsze robię to co chcę
- Twoja Dama
-
Now You're Gone
- Akcent
-
Border
- Borek X Pawi
-
Open Hearts
- The Weeknd
-
Show You Love
- Pixie Lott
-
Dobrodošli (Czarnogóra - piosenka na Eurowizja 2025)
- Nina Žižić
-
Stand By Me
- Def Leppard
-
Cynamonka - feat. Paula Biskup
- Vix.N
-
What It Feels Like
- Aly & AJ
-
NA PÓŁ prod. Dimelodeya
- WonerS
Reklama
Tekst piosenki Nierealny - nieosi - Mietek Szcześniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nierealny - nieosi - Mietek Szcześniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mietek Szcześniak.
Komentarze: 0