O.S.T.R.: Dzien po dniu

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 349 Tłumaczenia: 1 Wideo: 96

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Który to rok Nakręca tłok Ludzi głupot Czy widzisz to. Realny świat Otacza mnie, Gdzie człowiek bez wad Nie istnieje. Rzadko dobrze jest, Los tu dziczeje Uczy mnie życia problemów rejestr. Mam swój bunt, Wyjścia punkt, Czuje grunt, Choć źle jest znów. Od chuja starań, by źle nie było, Lepiej się żyło, zmieniło byt. Za bitem bit, długopis, setki cyfr. Przed czym ty tak uciekasz, Chcesz, daj to bierz, Bij to grzesz, Chwyć w ręce treść Swego życia, Błędów mi nie podliczaj, I znów stres, Masz gest fortunę bierz, I paszoł won, Patrzę na kłopotów stos, I widzę mój klon, Twój klon A gdzie schron, Chuj z tą ideą, Bo każdy chce wyjść na pierwszy plan, A pomija tło, Ja też tak mam, Pierdolę to, Reguły znam, walkę podjęłem, Czy zwyciężę, jak w życiu ciężej i ciężej i ciężej, ciężej. Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Zawiły tryb, A życie jak szyfr, Końcowy szlif, Złamany kod to kit, Non-stop i nikt uwierzyć nie chce, Że fart jak tlen ulatuje z powietrzem. Kolejny rok ucieka coś. Dość, dość! O litość proś, Mówili mi, ja jako ten wredny, A los mi zaległy, bywa przebiegły Niby to pewne niepotrzebnie walczę, Wytykając wciąż palcem, Sto zmartwień tych dobrych i złych Niby to godne, A w sobotę miasto ma pijaną mordę Mózgi toporne na świata euforię, Ludzi, co z wad wysuwają teorie, Idąc i widząc i słysząc i licząc na drugi tysiąc. Żyję spokojnie, nie chcę przysiąc, Że zmienię formę, Do przodu idąc mam jakiś cel, Do niego dążę, coś o życiu wiem, Czy to dobrze, nie istotne, Tak, za dniem płynie dzień... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew... By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Do Jutra FRIENDZ
    „FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
  • Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse) SKOLIM
    „Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
  • Americano Vito Bambino
    „Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
  • Good girl Smolasty
    „Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
  • Jakoś to będzie Wojtek Szumański
    „Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • „Dzień po dniu” ostr
  • ostr refren cos z dniem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzien po dniu - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzien po dniu - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..