The Stooges: Funhouse
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
The Stooges: Funhouse
Callin' from the fun house with my song.We been separated baby far too long.Callin' all you whoop-de pretty things.Shinin' in your freedom come and be my rings.Hold me tight -- callin' from the fun house.Hold me tight -- callin' from the fun house.Yeah, i came to play and i mean to play around.Yeah, i came to play and i mean to play real good.Yeah, i came to play.Little baby girlie, little baby boy.Cover me with lovin' in a bundle o' joy.Do i care to show you what i'm dreamin' of.Do i dare to whoop ya with my love.Every little baby knows just what i mean livin' in division in a shiftin' scene.Hold me tight -- callin' from the fun house.Hold me tight -- callin' from the fun house.Yeah, i came to play.I came to play.We been separated.We been separated.A little too long.Yeah, i came to play.Yeah, fun house boy will steal your heart away.Yeah, fun house boy will steal your heart away.Steal.I came to play.I came to play.I came to play... baby.Yeah, i came to play.I came to play
Tłumaczenie piosenki
The Stooges: Funhouse
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
The Stooges: Funhouse
-
Get up and get out
- The Stooges
-
High on you
- The Stooges
-
Character
- The Stooges
-
China girl
- The Stooges
-
Cold metal
- The Stooges
Skomentuj tekst
The Stooges: Funhouse
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Do Jutra
FRIENDZ
„FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
-
Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse)
SKOLIM
„Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
-
Americano
Vito Bambino
„Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
-
Good girl
Smolasty
„Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
-
Jakoś to będzie
Wojtek Szumański
„Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- tekst piosenki funhouse●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Za długo
- Paulina Mikuła
-
Wielkie oczy
- Małpa
-
Tylko ty
- KRISO
-
Zakochałem się w góralce
- MISTRZ PIERWSZEGO PLANU
-
Dla kontrastu
- Małpa
-
Czarne chmury
- Małpa
-
Gorąca jak lawa (O Mamma Mia)
- FORTI
-
Mandacik - ft. Zenek Martyniuk
- Łobuzy
-
Maluję twój obraz
- Małpa
-
Summertime Blue - feat. John Legend
- Norah Jones
Reklama
Tekst piosenki Funhouse - The Stooges, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Funhouse - The Stooges. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - The Stooges.
Komentarze: 0