10 Seconds Down: Pride
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
10 Seconds Down: Pride
Knocked over, pushed down You're never around to watch me while I bleed It's not working this way for me When I walk in, you've got nothing to say Try to drag it out day by day First kick me down then say I'm you're man You think I'm dumb, think I don't understand Accusing me of accusing you Always bitching about everything I do All my thoughts all the things I believe are all the things you say I won't achieve 'Cause you're afraid to call my name Is that because you feel ashamed What wrong did I do What do I have to prove to you Now it's time for me to say goodbye, to you You say, you feel so.... Never mind I've got to go Trying to be not so sad But you keep walking around Inside my head My thoughts of you show what it is These are the things that I think I miss But then again, it's such a shame You can't even remember my fucking name Now it's clear, can't you see This thing is over between you and me 'Cause you're afraid to call my name Is that because you feel ashamed What wrong did I do What do I have to prove to you It's over.... You say it ain't over, wait 'till the bitter end Just try come on over, just trying to be a friend Are you proud of me What do you wanna say, who do you wanna be Who do you wanna do, is it gonna be me
Tłumaczenie piosenki
10 Seconds Down: Pride
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
10 Seconds Down: Pride
-
Stuck up
- 10 Seconds Down
-
The guy next door
- 10 Seconds Down
-
Chilling
- 10 Seconds Down
-
Crash
- 10 Seconds Down
-
Free
- 10 Seconds Down
Skomentuj tekst
10 Seconds Down: Pride
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
reklamacja beefu
Oki
„Check Pierwszy był dla ciebie, ten nie jest dla ludzi – tak to szło? Może jeszcze raz, kolo, bo wyciągnąłeś info z pizdy tak jak ginekolog. Hipokryto, coś o byłej gadasz, a dobrze wiesz, co łącz”
-
LUBIĘ CIĘ JAK LATO (prod. Vłodarski)
MODELKI
„A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Lecimy na kluby, jachty, wyspy Nie wyśpimy się dziś A ja lubię Cię jak lato – ach, to Ty Lubię, kiedy głupio pytasz, czy Le”
-
KOLEJNA NOC (Siup Siup Hops Ops)
Wac Toja
„KOLEJNA NOC SIĘ ZACZYNA, NALEJ MI WINA, NAS NIE ZATRZYMASZ, TO TEJ NATURY ZEW, ADRENALINA KIPI MI W ŻYŁACH, OBOK DZIEWCZYNA CAŁUJE W USTA MNIE, I TYLKO SIUP, SIUP, HOPS, OPS, I W KIELISZKACH ”
-
Na zabój
ALIEN x MAJTIS
„Nie mogę ci obiecać złotych gór, ale z tobą na każdą wejdę Tam gdzie zostawi ślady twój but Nie zbłądzę nawet we mgle Wszystko zaczyna w dobrą stronę iść Choć początki bywały ciężkie Bez ciebie”
-
BODY TEA (prod. WIKTOR)
OLIWKA BRAZIL
„Zanim się wpierdolisz do mojego życia Chyba pomyliło ci się, że zrobię dick flipa Teraz rucham panny nie tylko na bitach Jeżdżę na tej szmacie wroom jak Kubica Jej nagie ciało w oliwce - nie oceni”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Freaky - ft. Mata
- Fagata
-
ORDER OF PROTECTION
- A$AP Rocky
-
LET THE BAND PLAY (Def Jam World Tour) - feat. Żabson
- asster
-
brighter
- Hazbin Hotel
-
Bez i sen
- PSR x Opał x Pezet
-
Wesoły diabeł
- Sarsa
-
Into Oblivion
- Lamb Of God
-
Name In Blood
- Black Label Society
-
Wall of Sound
- Charli XCX
-
Jestem w piekle
- Młody West
Reklama
Tekst piosenki Pride - 10 Seconds Down, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pride - 10 Seconds Down. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - 10 Seconds Down.
Komentarze: 0