Abra: Zaczaruj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Abra

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Abra: Zaczaruj mnie

Nocą w barze na gitarze grasz Nikogo nie widzisz, kogoś nie chcesz znać Jeden uśmiech tylko rzucasz mi Powiedz czy twe oczy czy to ty? Ref. Zaczaruj mnie, zaczaruj, pocałuj jeśli chcesz Zaczaruj mnie, zaczaruj, pokochaj, jeszcze dziś (A może tak będzie już) Tajemnice wszystkich klubów znasz Co się dzieje, kto z kim, gdzie i jak Wszyscy w koło mówią- tylko ty Możesz wejść tam gdzie nie może nikt Ref. Zaczaruj mnie, zaczaruj, pocałuj jeśli chcesz Zaczaruj mnie, zaczaruj, pokochaj, jeszcze dziś (A może tak będzie już) Daj mi kilka chwil, nie chcę tu już być Weś mnie stąd i uratuj W labiryncie nić podaj szybko mi Po cóż mam błądzić bez końca? A może tak będzie już Kombinacji własnych milion masz Sytuacji każdej znajdziesz klucz Którą drogą jutro trzeba iść? Powiedz czy twe oczy czy to ty? Ref. Zaczaruj mnie, zaczaruj, pocałuj jeśli chcesz Zaczaruj mnie, zaczaruj, pokochaj, jeszcze dziś (A może tak będzie już) Zaczaruj mnie, zaczaruj, pocałuj jeśli chcesz Zaczaruj mnie, zaczaruj, pokochaj, jeszcze dziś Zaczaruj mnie, zaczaruj, pocałuj jeśli chcesz Zaczaruj mnie, zaczaruj, pokochaj, jeszcze dziś (A może tak będzie już)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abra: Zaczaruj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abra: Zaczaruj mnie

Skomentuj tekst

Abra: Zaczaruj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • abra zaczaruj mnie tekst
 • moje mysli poplatane w twoje
 • piosenka zaczaruj,zaczaruj mnie,światłem kolorów
 • abra tlumaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zaczaruj mnie - Abra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zaczaruj mnie - Abra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abra.