Abradab: Nie

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Nie

Kiedy zaczynam to nie mogę przestać Bo mam tę pazerność Na muzykę która daje nieśmiertelność Jak pomnik, a ty o mnie nie zapomnij Do mnie bij, bo ja to twój przewodnik Dotknij doskonałości, ocknij umysł Będę w tym pomocą służył Nieduży ruch, rusza maszyna Bo nie czeka dłużej od startu Będę twoim Paspartu w tej podróży Oceń i doceń mój wkład Pamiętaj jednak, że i ciebie ktoś oceni Nie zdobień i złoceń blask Tylko jak zostawić znak po sobie na ziemi? Nie traktuj tego zbyt pobieżnie Posłusznej wyznaniu, że złego nie weźmie Bezduszny świat wyszedł właśnie z manufaktur Ten świat gaśnie gdy ja zakładam kaptur I znika goni go moja muzyka Gdy prawdy chcą broni się to, co ma prawnika Życiowy sąd znakomitych ksiąg nie czyta Uczuciom słowa Temidy nie potrzebne ci są I wierz w to, i szerz to w co wierzysz A zresztą nie potrzebne jest to byś przeżył Bo jedyne co zabija to zapomnienie Zniknę ja, zniknie kolejne pokolenie [tylko teksty.tk] Oceń i doceń mój wkład Pamiętaj jednak, że i ciebie ktoś oceni Nie zdobień i złoceń blask Tylko jak zostawić znak po sobie na ziemi? Oceń i doceń mój wkład Pamiętaj jednak, że i ciebie ktoś oceni Nie zdobień i złoceń blask Tylko jak zostawić ślad po sobie na ziemi? A kiedy kończę, to nie mogę się doczekać i zaczynam znowu Ta muzyka zbliża znacznie mnie do nałogu Gdy odpocząć tobie zachce się lub nam obu Ona zaraz ze mnie wyjdzie wiesz i da nam bobu Każdej próby taki sam widzę finał Nie będę kończył płyty, nie będę znowu zaczynał Co jak co, ale mój flow to jest moja morfina Gdybym go nie miał to rapowałbym w pantomimach Daj dłoń i ochłoń, że w czas Jeśli ty szukasz czegoś co ludzi poróżni Rap staje się karmą mas Często wówczas kiedy ktoś się kłóci albo bluźni Dam ci plan, bo znam na to sposób Jadę tak, by dobrym kierowcą być swojego losu Muzyka którą gram trafia do milionów osób Ogień w sobie mam, ale nie podpalę stosu A mój głos nie będzie głosem ludu Nie cieszę się z potknięć, nie piorę cudzych brudów Za to nie spotka mnie sprzeciw tłumu Bo moja moc płynie z przeciwnych biegunów Weź się w garść i wyciągnij jakiś morał Najwyższa pora, by zwlec dupę z przed telewizora Kto ceni sobie czas nie potrzebuje takich porad Rap nie dolar zobacz świat w innych kolorach Oceń i doceń mój wkład Pamiętaj jednak, że i ciebie ktoś oceni Nie zdobień i złoceń blask Tylko jak zostawić znak po sobie na ziemi? Oceń i doceń mój wkład Pamiętaj jednak, że i ciebie ktoś oceni Nie zdobień i złoceń blask Tylko jak zostawić znak po sobie na ziemi?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Nie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Nie

Skomentuj tekst

Abradab: Nie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.