Abradab: Pa

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Pa

Ref:x2 I nie ważne, nie, Czy ciemno, czy jasno Bo nasze jest, Nasze jest to państwo Nie rozumiesz nas, to trudno Przyjechałem tu na bauns nie na urlop Wakacyjność, psujesz ukrop Kto jest komercyjną ty. Czy ciemno, czy jasno, Przy czym, nie dotyczy nas to - wiesz. My robimy to z innych przyczyn Widzisz? Nasze jest to państwo. Tak sie twardo stąpa po ziemi Oto hardcord, compact, remix. Miasto jest nasze, to urosło To państwo jest nasze, Polsko. Chyba my cię trzymamy w szponach, Dynamit - wszędzie słychać o nas, My jesteśmy na pierwszych stronach, To państwo należy do nas, ziomal! Powiedziałem dwa słowa, powiem trzecie, To miasto jest nasze, to już wiecie, To państwo jest nasze, tego chcecie, Przeczytasz na afiszach i w gazecie, Był przeciek - on nas dotyczy, Państwo padło - niezły wyczyn, Spróbuj zgadnąć kto na to liczył, Niejasność - państwo to nasza własność! Ref:x2 Nie unikniesz na co dzień hip-hopu, Włącz muzykę, w samochodzie szyby opuść, Daj głośno, pojedź na miasto Ziomuś to jest nasze państwo! Tą miejscówką hip-hop zawładnął, Wielki joł, joł cię dopadło Sprawdź to - zwiększamy zasięg Oto remix - państwo jest nasze! A ja mam tak samo jak ty, Swój kraj, takie fakty Odlotowe płyty i kompakty Hip-hopu praktyk - daję hasło Tą muzyką już oddycha całe państwo. Zwiń to ekspansją, a będzie rosła, Proś posła, by Polska to zniosła! Dab Tede to miasta podkładu, Państwa nie starczy - napadnę sąsiadów. Szukaj śladów tam, gdzie macham flagą Wiedeń, Londyn, Nowy Jork i Chicago. Polska jest nasza - to chyba proste! Ja nastawiam się na szybki postęp. Był odstęp, a teraz słychać, W głośnikach - sprawdź co na ciebie czyha. Przy tych wynikach i dzięki zacięciu, To państwo jest nasze! Męciu Ref:x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Pa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Pa

Skomentuj tekst

Abradab: Pa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pa - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pa - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.