Adam Sandler: I ran over the taco bell dog

Tekst piosenki

Brak wideo

Adam Sandler

Teksty: 142 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Adam Sandler: I ran over the taco bell dog

I was driving around in old Mexico, I got lost and didn't know which way to go, I was confused, it was late and I was in a fog, I ran over the Taco Bell dog. I felt that smush and I said, "Oh mama" My low rider crushed that little Chihuahua. I prayed for forgiveness in a Synagogue, I ran over the Taco Bell dog. If I am caught they will put me in a cell with 20 locks, Unless I can pin it on Jack in the Box. I'll be whipped, then beaten and then I'll be flogged, I ran over the Taco Bell dog. His last words were, "Yo quiero el medico", I flattened that pup, to Hell I will go. I should of skipped driving and gone for a jog, I ran over the Taco Bell dog. I ran over the Taco Bell dog. I ran over the Taco Bell dog.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Adam Sandler: I ran over the taco bell dog

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Adam Sandler: I ran over the taco bell dog

Skomentuj tekst

Adam Sandler: I ran over the taco bell dog

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • My Universe Coldplay x BTS
  „You, you are my universe And i just want to put you first You, you are my universe And i In the night I lie and look u pat you Whne the mornig comes I watch you up There’s a paradise They c”
 • Baila Ella Young Leosia
  „Baila Ella Baila Baila Ella cała sala tańczy tu to Macarena Basia, Ela, Maria i Helena twoja dupka wraca do nas jak bumerang w każdy melanż u nas w każdy melanż jest afera kiedy szukamy aftera”
 • Batoniki (feat. Hodak) Sokół
  „Reader nazywa się twix przeżyłem niejeden lift ulice zmieniają styl ulice słuchaj nic wciąż nie pierdol o życiu mi dziś skończ! jak chcesz się utopić - wypływasz toniesz, jak próbujesz się na ”
 • Ptaki Krzysztof Zalewski
  „Las, wczesne lato jak konwalie pachnie czas jest go w burd ty i ja co ty na to? przecież jedyne co nas dzieli to ten stół wiadomości straszą że wyłączą jutro sens zapytałem o to ptaki - wyś”
 • Wołanie (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK - Pieśni Współczesne) KRÓL
  „Wybiegam stąd wybiegłem stąd żeby uciec aż spalą dom po ciuchu z mroku wrócę popiół przykrył śnieg roztarł czas tak głośno mało wiem ze nigdy nie chcieli nas dopóki umiem marzyć wierzę w n”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I ran over the taco bell dog - Adam Sandler, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I ran over the taco bell dog - Adam Sandler. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Adam Sandler.