Adele: Last nite

Tekst piosenki

Brak wideo

Adele

Teksty: 70 Tłumaczenia: 13 Wideo: 35

Tekst piosenki

Adele: Last nite

Last night she saidOh, baby I feel so downOh, and turned me offWhen I feel left outSo II turned aroundOh, baby I don't care no moreI know this for sureI'm walking Out that doorWell, I've been in townFor just about fifteen Ehole minutes nowOh, baby, I feel so downAnd I don't know whyI keep walking for milesBut the people They don't understandNo, girlfriends They can't understandYour grandsons They won't understandOn top of this I ain't ever Gonna understandLast night she saidOh, baby Don't feel so downOh, and turned me offWhen I feel left outSo I, I turned aroundOh, baby I'm gonna be alrightIt was a great big lieCuz I left that night YeahOh, people They don't understandNo, girlfriends They don't understandIn spaceships They won't understandAnd me I ain't ever Gonna understandLast night she saidOh, baby I feel so downShe had turned me offWhen I feel left outSo I I turned aroundOh, little girl I don't care no moreI know this for sureI'm walking Out that door, yeah
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Adele: Last nite

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Adele: Last nite

Skomentuj tekst

Adele: Last nite

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • dorosłe serce WERSOW
    „Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
  • Od nowa Julia Wieniawa
    „Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
  • CHA CHA Sobel
    „Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
  • Maison - ft. Lucie Emilio Piano
    „Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
  • Chcę ciebie częściej Maciej Skiba
    „Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Last nite - Adele, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Last nite - Adele. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Adele.