Akcent: D

Tekst piosenki

Brak wideo

Akcent

Teksty: 210 Tłumaczenia: 4 Wideo: 43

Tekst piosenki

Akcent: D

Lubiłem grać na swojej gitarze I pięknych strun zazdrościł dla mnie wiatr Powiedział, że niedługo mi pokaże Jak on cudownie na mych strunach gra Gdy spałem wiatr, ukradł mi gitarę Cóż bez gitary jestem dzisiaj wart Co z tego, że zostawił groszy parę Ach wietrze mój niedobry to był żart REF: Co cygan wart bez dźwięku strun Bo śpiewa źle gdy puste dłonie ma Piosenko leć wysoko w niebo fruń Niech wiatr przekorny mą gitarę da Co cygan wart bez swej gitary Bez dźwięku strun smutniejszy świat Bez dźwięku strun się nie spełniają czary Bez dźwięku strun przybywa ludziom lat Gdzie głuchy żal bywa w starym winie Bo bez muzyki jak mi ciężko żyć Nie mogę grać romansów swej dziewczynie Bez mej gitary, tylko wino pić Wietrzyku zły masz cały świat dla siebie Gdzie tylko chcesz tam możesz sobie wiać Więc pozwól by mi było niczym w niebie I zwróć gitarę bym mógł na niej grać REF: Co cygan wart bez dźwięku strun ... Lubiłem grać na swojej gitarze Tych pięknych strun zazdrościł dla mnie wiatr Powiedział, że nie długo mi pokaże Jak on cudownie na mych strunach gra Gdy spałem wiatr ukradł mi gitarę Cóż bez gitary jestem dzisiaj wart Co z tego, że zostawił gorszy parę Ach wietrze mój nie dobry to był żart REF: Co cygan wart bez dźwięku strun ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Akcent: D

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Akcent: D

Skomentuj tekst

Akcent: D

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy spałem wiatr ukradł mi gitarę
 • d akcent
 • piosenka co cygan wart bez. swej gitary bez dzwieku strun sie nie spelniaja czary
 • piosenka cygan bez dzwieku strun
 • akcent. lec wysoko az do chmur tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki D - Akcent, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu D - Akcent. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Akcent.