Alchemist: Austral Spectrum

Tekst piosenki

Brak wideo

Alchemist

Teksty: 39 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Alchemist: Austral Spectrum

Iris reflects, your focus on beauty. Instant burning of stratosphere and ground. Visually harsh, the spectral extremes. Like a colossal planetary vulva consumes. Don't be fooled by placid appearance, Tempt you with shade, drawing you in. She tempts us with aqua, but offers us desert. And we exploit all that she gives. Iris reflects, your focus on beauty. Burnt...Charred, yet continuous birth remains. Intense blending of green and brown. She shows her aggression, while remaining placid, Widen the spectrum. Colours the visual expression of nature, Widen the spectrum. Visually harsh are the spectral extremes,
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Alchemist: Austral Spectrum

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Alchemist: Austral Spectrum

Skomentuj tekst

Alchemist: Austral Spectrum

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Austral Spectrum - Alchemist, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Austral Spectrum - Alchemist. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Alchemist.