Alice In Chains - Junkhead tekst piosenki - Teksciory.pl

Alice In Chains: Junkhead

Tekst piosenki

Brak wideo

Alice In Chains

Teksty: 110 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Alice In Chains: Junkhead

A Good Night, The Best In A Long Time A New Friend Turned Me On To An Old Favorite Nothing BetterThan A Dealer Who's High Be High, Concince Them To Buy What's My Drug Of Choice? Well, What Have You Got? I Don't Go Broke And I Do It Alot Seems So Sick To The Hypocrite Norm Running Their Boring Drills But We Are An Elite Race Of Our Own The Stoners, Junkies, And Freaks Are You Happy? I Am, Man Content And Fully Aware Money, Status, Nothing To Me 'Cause Your Life Is Empty And Bare You Can't Understand A User's Mind But Try, With Your Books And Degrees If You Let Yourself Go And Open Your Mind I'll Bet You'd Be Doing Like Me And It Ain't So Bad Say, I Do It Alot! Say, I Do It Alot! Say, I Do It Alot! Say, I Do It Alot!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Alice In Chains: Junkhead

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Alice In Chains: Junkhead

 

Skomentuj tekst

Alice In Chains: Junkhead

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Za krótki sen Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło
  „To był tylko za krótki sen Przeleciałam przez palce w cień Tuż pod tafla się rozbił nurt Szara woda porwała mnie To był tylko za krótki sen Powietrze dusiło lek Wydostałam się na brzeg Poczek”
 • Mr. Deeds (ft. White 2115) Moli
  „Wow, też siedziałem w pierwszej ławce Przesiadła mnie tamta pani Mówiła ze nie ogarnę Ze córka ma z paskiem Fajnie To trochę różne światy Inny kolor bloków Gdy byliśmy mali Inny follow Focus ”
 • KLEPSYDRA Major
  „Dzisiaj jako pasażer Fotel mi robi masaże Ciuchy na raz kupuje w Zarze Mówi że znam mnie A go nie kojarzę Wziąłem grama Tak zachwalał A to dramat ten twój cukier Strasznie spina ta benzyna Si”
 • Nie mów mi KęKę
  „chcesz rozmawiać o biznesach o biznesach nie mów mi O sukcesach, interesach Nie mów mi O baletach o kobietach Nie mów mi Jak masz kłamać, wyolbrzymiać Nie mów nic, słyszysz chcesz rozmawiać o ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • junkhead tekst
 • junhead tekst tlumaczenie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Junkhead - Alice In Chains, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Junkhead - Alice In Chains. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Alice In Chains.