Alisha's Attic: Dare you to kill me

Tekst piosenki

Brak wideo

Alisha's Attic

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Alisha's Attic: Dare you to kill me

Free spirited young man Why did you have to grow From a sparky little jewel Into something so pointed and cold Cold feet And then I do a runner I couldn't breathe Coz you had the power And I feeled sorry for you Coz you don't bother me And coz I'm in control now I Dare You To Kill Me I've erased all your twisted ways From my memory And coz I'm in control now I dare you, I dare you You're gonna have to kill me (oooooo, oooooo oooooo, oooooh) I could forgive you But then I would say that, wouldn't I I wasn't jaded back then And I still had a twinkle in my eye But funny how it is with a hand around your neck And a pounding in your chest What thoughts you have.. "I haven't been to India yet" And I feeled sorry for you Coz you don't bother me And coz I'm in control now I Dare You To Kill Me I've erased all your twisted ways From my memory And coz I'm in control now I dare you, I dare you You're gonna have to.. I haven't been to India yet, no no I haven't been to India yet Free spirited young man Why did you have to grow From a sparky little jewel Into something so pointed and cold Cold feet They took me on a runner And now I can breathe Coz I have the power.. And I feeled sorry for you Coz you don't bother me And coz I'm in control now I dared you to kill me I've erased all your twisted ways From my memory And coz I'm in control now I dare you, I dare you You're gonna have to kill me
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Alisha's Attic: Dare you to kill me

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Alisha's Attic: Dare you to kill me

Skomentuj tekst

Alisha's Attic: Dare you to kill me

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dare you to kill me - Alisha's Attic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dare you to kill me - Alisha's Attic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Alisha's Attic.