Andrzej Piaseczny - Przychodzisz odejdziesz tekst piosenki - Teksciory.pl

Andrzej Piaseczny: Przychodzisz odejdziesz

Tekst piosenki

Brak wideo

Andrzej Piaseczny

Teksty: 221 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Andrzej Piaseczny: Przychodzisz odejdziesz

Nowy całkiem dzień Nowy taki śmiech Nowy duszy stan W moim stary ja Nowy czasu bieg Nowe obudź się Nowych ubrań szał A tu stary ja Podobno pod skórą i tak Co chwilę odchodzi pół nas, chyba tak Podobno powstaje tam znów Pod skórą na nowo nas pół, drugie pół Nowy zdaje się Nawet z wierzchu, wiem Ale tutaj mam Moje stare ja Więc wszystko co chcesz Jak nowe dziś bierz Przychodzisz, odejdziesz Ja też, ja też... Podobno pod skórą i tak Co chwilę odchodzi pół nas, chyba tak Podobno powstaje tam znów Pod skórą na nowo nas pół, drugie pół
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Andrzej Piaseczny: Przychodzisz odejdziesz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Andrzej Piaseczny: Przychodzisz odejdziesz

 

Skomentuj tekst

Andrzej Piaseczny: Przychodzisz odejdziesz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przychodzisz odejdziesz - Andrzej Piaseczny, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przychodzisz odejdziesz - Andrzej Piaseczny. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Andrzej Piaseczny.