Ania D: Musisz wierzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Ania D

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ania D: Musisz wierzy

Dzisiaj zgubie się W Twoich smutnych oczach Wszyscy niech, obrażą teraz się Skreślono dawno nas Jesteśmy już straceni Cały świat zniknie nagle nam Musisz wierzyć, Że to może się zdarzyć, Bo przecież Gdzieś tam jest, ktoś kto też w to wierzy On Cię wybrał, Dawno temu wymyślił Cię sobie I spotkasz go-powie Ci, że to ty Zabierz dzisiaj mnie Na spacer, obiad potem nudny film Chce dziś być tam gdzie Ty Chce patrzeć, słuchać, czuć I dziwić się, że nie był do mnie nikt Podobny tak, jak Ty Musisz wierzyć, Że to może się zdarzyć, Bo przecież Gdzieś tam jest, ktoś kto też w to wierzy On Cię wybrał, Dawno temu wymyślił Cię sobie I spotkasz go-powie Ci, że to ty
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ania D: Musisz wierzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ania D: Musisz wierzy

Skomentuj tekst

Ania D: Musisz wierzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Musisz wierzy - Ania D, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Musisz wierzy - Ania D. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ania D.