Anika Dąbrowska: Piekło w niebie

Tekst piosenki

Anika Dąbrowska

Teksty: 15 Tłumaczenia: 1 Wideo: 14
Profil artysty

Tekst piosenki

Anika Dąbrowska: Piekło w niebie

Anika Dąbrowska prezentuje piosenkę "Piekło w niebie". To zapowiedź trzeciego albumu, który pojawi się jesienią 2023 r.

"Jest to dla mnie bardzo ważny utwór. Napisałam go pod wpływem wielu emocji, które dręczyły mnie w pewnym momencie mojego życia. Piosenka opowiada o zakończeniu relacji, która tylko pozornie wyglądała na idealną, a w rzeczywistości okazała się być bardzo toksyczna. Myślę, że każda z Was i każdy z Was przechodził przez podobne doświadczenia w swoim życiu, dlatego uważam, że każdy w tym numerze odnajdzie chociaż cząstkę siebie" - opowiada wokalistka.
Autor tekstu: AniKa Dąbrowska, Hanna Hołek
Data dodania: 2023-06-02
Tekst dodał: klusiu

Tłumaczenie piosenki

Anika Dąbrowska: Piekło w niebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anika Dąbrowska: Piekło w niebie

Skomentuj tekst

Anika Dąbrowska: Piekło w niebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piekło w niebie - Anika Dąbrowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piekło w niebie - Anika Dąbrowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anika Dąbrowska.