Anita Lipnicka: Trzy lata p

Tekst piosenki

Brak wideo

Anita Lipnicka

Teksty: 92 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Anita Lipnicka: Trzy lata p

To już prawie trzy latajak piszę do Ciebiei puszczam listy na wiatrZabawne, jak rzeczypotrafią się zmieniaćjak zmienił się światprzez ten czas...To już prawie trzy latajak wyjechałeśbudować dla dwojga domPowiedziałeś : "Kochanie,bądź dzielna i czekaja wrócę, by zabrać Cię stąd"A tutaj znowu wiosna się rodzitysiącem kolorów rozkwitaw ogrodzieptaki nie dają spaćBy poczuć, że coś na lepszesię zmieniaby zasiać w sobie trochę nadzieikupiłam zielony płaszcz... A w Ameryce jak?czy macie wiosnę tam ...?O Tobie wiem tylkoto co pamiętam, więcmożna powiedzieć, że nicCzasami myślęże wcale Cię nie małatwiej mi wtedy kochać się z nimSłyszałam ostatnioże dobrze wyglądaszże kogoś przy sobie maszMoże i lepiejbo w domu dla dwojganie mógłbyś przecież żyć sam...A tutaj znowu wiosna się rodzitysiącem kolorów rozkwitaw ogrodzieptaki nie dają spaćBy poczuć, że coś na lepszesię zmieniaby zasiać w sobie trochę nadzieikupiłam zielony płaszcz... A w Ameryce jak?czy macie wiosnę tam ...?... A w Ameryce jak ?czy macie wiosnę tam ...?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anita Lipnicka: Trzy lata p

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anita Lipnicka: Trzy lata p

Skomentuj tekst

Anita Lipnicka: Trzy lata p

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anita lipnicka a w ameryce jak
 • trzy zimy anita lipnicka
 • anita lipnicka trzy zimy tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trzy lata p - Anita Lipnicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trzy lata p - Anita Lipnicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anita Lipnicka.