Anna Jantar - Tak wiele jest radości tekst piosenki - Teksciory.pl

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Tekst piosenki

Anna Jantar

Teksty: 105 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22
Profil artysty

Tekst piosenki

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Posłuchaj mnie Ty, który ze zmęczeniem w oczach Odchodzisz gdzieś, Gdzie myślisz, że byś mógł odpocząć. Świat nigdzie nie jest rajem więc niech Ci się nie zdaje, że Swe szczęście gdzieś dogoni Kto, jak Ty, mało o nim wie ... Tak wiele jest radości W każdym dniu i w każdej sprawie prostej. Tak wiele jest radości - I tak trudno jest ją czasem dostrzec ... A ona jest w nas samych, Jeśli znamy słowo, co ją zbudzi - A ona jest wśród ludzi, Jeśli tylko mamy im co dać. Szukamy jej W odmianie swego przeznaczenia. Szukamy jej W ucieczce od własnego cienia. W przetargu i hazardzie Szukamy jej uparcie, lecz Zmęczeni sami sobą Nie wiemy, że tuż obok jest. Tak wiele jest radości...
Autor tekstu: Jacek Korczakowski

Tłumaczenie piosenki

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

 

Skomentuj tekst

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Za krótki sen Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło
  „To był tylko za krótki sen Przeleciałam przez palce w cień Tuż pod tafla się rozbił nurt Szara woda porwała mnie To był tylko za krótki sen Powietrze dusiło lek Wydostałam się na brzeg Poczek”
 • Lalę poznałem BAYERA
  „Godzina późna na zegarze Dochodzi druga Ja przy barze sam Bryknij do przodu – taki plan jest Nagle spotykam ją Ona mruga do mnie oczkiem kręci swoim seksi oczkiem Buja, nęci swoim ciałem Tak”
 • KLEPSYDRA Major
  „Dzisiaj jako pasażer Fotel mi robi masaże Ciuchy na raz kupuje w Zarze Mówi że znam mnie A go nie kojarzę Wziąłem grama Tak zachwalał A to dramat ten twój cukier Strasznie spina ta benzyna Si”
 • Nie mów mi KęKę
  „chcesz rozmawiać o biznesach o biznesach nie mów mi O sukcesach, interesach Nie mów mi O baletach o kobietach Nie mów mi Jak masz kłamać, wyolbrzymiać Nie mów nic, słyszysz chcesz rozmawiać o ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak wiele jest radości - Anna Jantar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak wiele jest radości - Anna Jantar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Jantar.