Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Tekst piosenki

Anna Jantar

Teksty: 105 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23
Profil artysty

Tekst piosenki

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Posłuchaj mnie Ty, który ze zmęczeniem w oczach Odchodzisz gdzieś, Gdzie myślisz, że byś mógł odpocząć. Świat nigdzie nie jest rajem więc niech Ci się nie zdaje, że Swe szczęście gdzieś dogoni Kto, jak Ty, mało o nim wie ... Tak wiele jest radości W każdym dniu i w każdej sprawie prostej. Tak wiele jest radości - I tak trudno jest ją czasem dostrzec ... A ona jest w nas samych, Jeśli znamy słowo, co ją zbudzi - A ona jest wśród ludzi, Jeśli tylko mamy im co dać. Szukamy jej W odmianie swego przeznaczenia. Szukamy jej W ucieczce od własnego cienia. W przetargu i hazardzie Szukamy jej uparcie, lecz Zmęczeni sami sobą Nie wiemy, że tuż obok jest. Tak wiele jest radości...
Autor tekstu: Jacek Korczakowski
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Skomentuj tekst

Anna Jantar: Tak wiele jest radości

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak wiele jest radości - Anna Jantar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak wiele jest radości - Anna Jantar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Jantar.