Arka Noego: Abecad

Tekst piosenki

Brak wideo

Arka Noego

Teksty: 50 Tłumaczenia: 2 Wideo: 12

Tekst piosenki

Arka Noego: Abecad

1.Abecadło z Nieba spadłoabecadło z Nieba spadłoA-jak AbrachamB-jak BógC-jak cudai d-jak duchE-jak EwangeliaF-to FiatG-jak grzechi historia na HRef.:abecadło z Nieba spadłoi słowa dwa: mama, tata, mama, tata2.Abecadlo z Nieba spadłoabecadlo z Nieba spadłoI-to idziemyJ-jak JezusK-jak Króli L-jak lewŁ-to łaskaM-mamaN-jak Nieboi opoka na ORef.:Abecadło z Nieba spadłoi słowa dwa: mama, tata, mama, tatai słowa dwa:mama, tata, mama, tata.3.Abecadło z Nieba spadłoabecadło z Nieba spadłoP-jak PiotrR-jak radośćS-jak słowoi T-jak tataU-jak uśmiechW-jak wiaraXYZ-kończy alfabetRef.:abecadło z Nieba spadłoi słowa dwa: mama, tata, mama, tata.Abecadło z Nibea spadłoi słowa dwa: mama, tata, mama, tatai słowa dwa: mama, tata, mama, tata
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Arka Noego: Abecad

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Arka Noego: Abecad

Skomentuj tekst

Arka Noego: Abecad

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mama tata słowa dwa
 • abecad
 • arka tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Abecad - Arka Noego, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Abecad - Arka Noego. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Arka Noego.