Armia: Pie

Tekst piosenki

Brak wideo

Armia

Teksty: 134 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Armia: Pie

Damianek podnosi udkowilczy kotznów płynie niedzielny okrętwilczy kotto słowik mówi, że ósmawilczy kotgłupiec na wzgórzu już wieco jest coPieśnią moją jestpieśnią moją jest PanJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemTo chodzi Bóg i Jego łaskawilczy kotto tylko salto delfinawilczy kotto tylko tygrys wśród drzewwilczy kotgłupiec na wzgórzu już wieco jest cohej hej hej hejPieśnią moją jestpieśnią moją jest PanDamianek podnosi udkowilczy kotznów płynie niedzielny okrętwilczy kotto słowik mówi, że ósmawilczy kotgłupiec na wzgórzu już wieco jest cotak tak tak takPieśnią moją jestpieśnią moją jest PanTo chodzi Bóg i Jego łaskawilczy kotto tylko salto delfinawilczy kotto tylko tygrys wśród drzewwilczy kotgłupiec na chmurze już wieco jest cotak takPieśnią moją jestpieśnią moją jest Pan, Pan, PanJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest PanemJezus Chrystus jest Panem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Armia: Pie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Armia: Pie

Skomentuj tekst

Armia: Pie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pie - Armia, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pie - Armia. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Armia.