Artrosis: Tym dla mnie jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Artrosis

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Artrosis: Tym dla mnie jest

Jest jak choroba i na nią lek Jak żar od słońca i chłodny deszcz W morzu przeciwieństw tonę sama Lecz tylko tego właśnie chcę Gorzka pokuta Słodki grzech Tym dla mnie jest To jest jak opętanie To duch napędza ciało Choć mówię dość! Zaczynam na nowo I znów i znów... To jest jak nowe tchnienie Kiedy powietrza brak Choć mówię dość! Zaczynam na nowo I znów i znów... Ulotny sen nie powie jak dalej żyć Chcę zresztą byś wiedział Od dawna nie wierzę w sny Wiem, tego chcę! Choć czuję lęk, gdy w jedną stronę Biehnąc pewnie nagle potykam się To jest jak opium Jak słodka do bólu pieśń W miłości rozłąka, której nie sposób znieść Wiem, tego chcę! Tym dla mnie jest Co gorzka pokuta i najsłodszy grzech
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Artrosis: Tym dla mnie jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Artrosis: Tym dla mnie jest

Skomentuj tekst

Artrosis: Tym dla mnie jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tym właśnie dla mnie jest tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tym dla mnie jest - Artrosis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tym dla mnie jest - Artrosis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Artrosis.