Artur Gadowski - Inny wymiar tekst piosenki - Teksciory.pl

Artur Gadowski: Inny wymiar

Tekst piosenki

Brak wideo

Artur Gadowski

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Artur Gadowski: Inny wymiar

Wołam hej! nie patrz dłużej wstecz uciekaj póki czas póki wyjście jest Wycieczka dawno już skończyła się poznałaś już uroki snów loty w inny wymiar inny czas nasz autokar zaraz runie w dół i to jest prawda jesteś tu nie patrz wiernie jak pies ratuj się Wołam hej! nie patrz dłużej wstecz uciekaj póki czas, póki wyjście jest wołam hej! masz czasu coraz mniej więc nie załamuj rąk tylko znikaj stąd Niewiele pomnę ale było fest dlatego uwierz mi jak jest bo po co miałbym kłamać ranić cię przed Tobą jeszcze milion nowych jazd piękna jesteś masz piękny świat bilet masz czy nie zabierzesz się wołam...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Artur Gadowski: Inny wymiar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Artur Gadowski: Inny wymiar

 

Skomentuj tekst

Artur Gadowski: Inny wymiar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wołam hej masz czasu coraz mniej

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Inny wymiar - Artur Gadowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Inny wymiar - Artur Gadowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Artur Gadowski.