Artur Gadowski: Inny wymiar

Tekst piosenki

Brak wideo

Artur Gadowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Artur Gadowski: Inny wymiar

Wołam hej! nie patrz dłużej wstecz uciekaj póki czas póki wyjście jest Wycieczka dawno już skończyła się poznałaś już uroki snów loty w inny wymiar inny czas nasz autokar zaraz runie w dół i to jest prawda jesteś tu nie patrz wiernie jak pies ratuj się Wołam hej! nie patrz dłużej wstecz uciekaj póki czas, póki wyjście jest wołam hej! masz czasu coraz mniej więc nie załamuj rąk tylko znikaj stąd Niewiele pomnę ale było fest dlatego uwierz mi jak jest bo po co miałbym kłamać ranić cię przed Tobą jeszcze milion nowych jazd piękna jesteś masz piękny świat bilet masz czy nie zabierzesz się wołam...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Artur Gadowski: Inny wymiar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Artur Gadowski: Inny wymiar

Skomentuj tekst

Artur Gadowski: Inny wymiar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wołam hej masz czasu coraz mniej

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Inny wymiar - Artur Gadowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Inny wymiar - Artur Gadowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Artur Gadowski.