Bajm: Dziesi

Tekst piosenki

Brak wideo

Bajm

Teksty: 156 Tłumaczenia: 0 Wideo: 39

Tekst piosenki

Bajm: Dziesi

Kiedy opada mgła poszukaj w sobie jasnych barwRodzi się nowy dzień - niewinny tak, jak dziecka senŻycie upokarza cię, jak hazard swoją grąUczysz się każdego dnia przyswajać złoSpróbuj zatrzymać czas, przypomnieć sobie jeszcze razJej oczy pełne łez - w ostatnią noc rozpaloną dniemMiłość upokarza cię, jak hazard swoją grąUczysz się każdego dnia rozumieć jąRef.:Zanim każą ci iść drogą po szary świtZanim zmienią twój los w niedoskonały filmZanim nauczą cię, jak masz zdobywać światZanim przestaniesz się bać, przestaniesz się bać...Myślisz, że szczęście zna nie jeden ból, nie jedną twarz,Że kiedy rani cię - to po to, abyś wiedział, żeDziesięć przykazań - to szczyt twych marzeń, granica siłWiecej nie potrafi zdobyć już niktRef. (2x)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bajm: Dziesi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bajm: Dziesi

Skomentuj tekst

Bajm: Dziesi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dziesi - Bajm, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dziesi - Bajm. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bajm.