Bajm: Zawsze w sercu mym

Tekst piosenki

Brak wideo

Bajm

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 72

Tekst piosenki

Bajm: Zawsze w sercu mym

Jeszcze jedna łza A zmienię się w lód Jeszcze jeden szept A stanie się cud Krążysz wokół mnie Wierny jak cień Milczysz jak ktoś Kto więcej chce W oczach Twoich Dwa księżyce Zapalają się Może będziesz już Zawsze w sercu mym Nie odważę się Dotknąć Twoich ust Może nagły deszcz Zmyje moje łzy Aż do końca Jeszcze jedna noc Bezsenna jak ta A napełnię się Tobą do dna Coś się dzieje ze mną Gdy mówisz mi Może kiedyś będziemy razem Czasem myślę że to głupie Czasem nie wiem jak to jest Kiedy boję się Twych ramion Kiedy pragnę Cię Może będziesz już Zawsze w sercu mym Nie odważę się Dotknąć Twoich ust Może nagły deszcz Zmyje moje łzy Aż do końca Może będziesz już Zawsze w sercu mym Nie odważę się Dotknąć Twoich ust Może będę tak Spalać się i znów Biec do słońca
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bajm: Zawsze w sercu mym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bajm: Zawsze w sercu mym

Skomentuj tekst

Bajm: Zawsze w sercu mym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • w sercu mym piosenla
 • a w sercu mym
 • SŁOWA PIOSENKI ZAWSZE W SERCU MYM

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zawsze w sercu mym - Bajm, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zawsze w sercu mym - Bajm. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bajm.