Barbra Streisand - Since i don't have you tekst piosenki - Teksciory.pl

Barbra Streisand: Since i don't have you

Tekst piosenki

Brak wideo

Barbra Streisand

Teksty: 727 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

Barbra Streisand: Since i don't have you

I don't have plans and schemes And I don't have hopes and dreams I don't have anything Since I don't have you I don't have fond desires And I don't have happy hours I dont have anything Since I don't have you I dont have happiness And I guess I never will have it again When you walked out on me In walked all misery And it's been here since then For I don't have love to share I dont have one who cares I don't have anything Since I don't have you Oo...Oo...Oo... Mmm...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Barbra Streisand: Since i don't have you

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Barbra Streisand: Since i don't have you

 

Skomentuj tekst

Barbra Streisand: Since i don't have you

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Since i don't have you - Barbra Streisand, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Since i don't have you - Barbra Streisand. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Barbra Streisand.