Bas Tajpan: 40.000 lat

Tekst piosenki

Brak wideo

Bas Tajpan

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Bas Tajpan: 40.000 lat

40 000 lat w babilońskiej niewoliNie ma we mnie wspomnienia które nie boli!Wychodzę stąd, nie zostanę ani chwili dłużej!Popłynę moją łodzią przez sztormy i burze.Kobiety Babilonu nie mają duszy, ni sercaTu każdy polityk to narodowy mordercaCo mi dał Babilon? Cierpienie i nienawiść!Zamiast miłości poznałem zazdrość i zawiśćNauczyłem się tego, że mam siebie nienawidzićNauczył mnie tego, że siebie mam się wstydzićPo co mam tu zostać? Ile jeszcze mam czekać?Wychodzę stąd! Nie będę dłużej z tym zwlekać!40 000 lat w babilońskiej niewoliNie ma we mnie wspomnienia które nie boli!Wychodzę stąd, nie zostanę ani chwili dłużej!Popłynę do domu przez sztormy i burze.Tu władcy niewolników pchają na rzeź swoje armieLudzie zachowują się jak wygłodniałe harpieTu miłość to cierpienie, to jak to ma wyglądaćNikt nic nie daje, za to każdy chce żądać!Więcej, więcej coraz więcej chce miećZamiast uśmiechu w ręku okrwawiony mieczNegatywna wibracja, ciężka jak burzowa chmuraSzare serca, szarych ludzi w szarych chmurach!40 000 lat w babilońskiej niewoliNie ma we mnie wspomnienia które nie boli!Wychodzę stąd, nie zostanę ani chwili dłużej!Popłynę moją łodzią przez sztormy i burze.Jah moją lampą-ja płynę za jej światłemBabilon to wampir - jego intencje odgadłem!Do Syjonu idę! Zabrany czarną gwiazdąDroga jest prosta - ja prosto idę nią!Nie cofam się już, ja nie patrzę za siebieNie idę do nieba, bo ja już jestem w niebie!Książę Immanuel-pasterzem do SyjonuBosy, ale dumny wychodzę z Babilonu!40 000 lat w babilońskiej niewoliNie ma we mnie wspomnienia które nie boli!Wychodzę stąd, nie zostanę ani chwili dłużej!Popłynę moją łodzią przez sztormy i burze.40 000 lat w babilońskiej niewoliNie ma we mnie wspomnienia które nie boli!Wychodzę stąd, nie zostanę ani chwili dłużej!Popłynę do domu przez sztormy i burze.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bas Tajpan: 40.000 lat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bas Tajpan: 40.000 lat

Skomentuj tekst

Bas Tajpan: 40.000 lat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 40.000 lat - Bas Tajpan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 40.000 lat - Bas Tajpan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bas Tajpan.