Bebe Lilly: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Bebe Lilly

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Bebe Lilly: Jeste

Ty jesteś moim skarbem wiesztak bardzo bardzo kocham CięTy jesteś moim skarbem więctak bardzo kocham Cię/x2Kocham Cię tak trochę bardzo z całej siły jak skarbszalenie kocham trochę Cie ale Ty to wieszNajdroższy Ty świecisz jak promyk słońca mii może w głębi siebie gdzieś Ty mnie kochasz teżNo już popatrz tu na ręce byś wziąć mnie mógłszeptem do mnie mów no weź się nie wstydźnie mogę w nocy spać o Tobie myślę cały czasuwierz mi kiedy mówię że któregoś dnia ze mną ożenisz sięTy jesteś moim skarbem wiesztak bardzo bardzo kocham CięTy jesteś moim skarbem więctak bardzo kocham Cię/x2Każdego dnia czekam na jakiś Twój znakkoleżanki wciąż szepczą ach jaki uroczy onwyciąłeś mi serce na drzewie chyba Tymoże od Ciebie są też kwiatki w mym tornistrze dziśno już powiedz to co jest między Tobą i mnąnie wstydź się odważny bądź mój książę z bajkiszaleje za Tobą wręcz na zawsze kocham Cięuwierz mi kiedy mówię że któregoś dnia ze mną ożenisz sięTy jesteś moim skarbem wiesztak bardzo bardzo kocham CięTy jesteś moim skarbem więctak bardzo kocham Cię/x4Widzicie go o to idzie on mój ukochanyna przerwach trzyma moją dłońna piórniku wziął napisał moje imię samto jest mój skarb i kocham go tak i takgdy pobierzemy się będziemy mnóstwo mnóstwo dzieci miećTy jesteś moim skarbem wiesztak bardzo bardzo kocham CięTy jesteś moim skarbem więctak bardzo kocham Cię/x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bebe Lilly: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Bebe Lilly: Jeste

Skomentuj tekst

Bebe Lilly: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Bebe Lilly, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Bebe Lilly. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bebe Lilly.