Biffy Clyro: 27

Tekst piosenki

Brak wideo

Biffy Clyro

Teksty: 125 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Biffy Clyro: 27

I stroke your silken skin, kiss you goodbye,Your eyes just pierce me through.I am bleeding with blood I give to you, to be the way we were.I still feel the pain in my heart.Thoughts once pure are now diluted.We sat and watched the sun go down.We wrapped together in each other arms.I never felt so clean as when we're alone,On the sand that night.I still feel the pain in my heart.Thoughts once pure are now diluted.I love the way your hair, hangs over your eyes,Trust me with your stare.If I could fly to you, I would to be, the way we were.I still feel the pain in my heart.Thoughts once pure are now diluted.It's alright now. It's alright now.It's alright now. It's alright now.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Biffy Clyro: 27

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Biffy Clyro: 27

Skomentuj tekst

Biffy Clyro: 27

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 27 - Biffy Clyro, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 27 - Biffy Clyro. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biffy Clyro.