Blink 182: Hanging out behind the skool for the weekend
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Blink 182: Hanging out behind the skool for the weekend
Sitting here at my house watching a dvdIm getting a little horny as it comes to mewhy sit here on my ass, and jerk offwhen i could go get a girl and have them suck me offIts three o clockits time to rocklets get out of bedso i could get some....... (head!!!)(repeat chorus)Pete yorn loves the cornjeter loves seeing clevageobi wan kenobi loves rubbing his shamobidogs balls hurt when they falland bull balls is the worst of all.repeat chorus X2interlude:never have i ever, since something cleverhow could it be, a annoymous meeting for me(why would i ever) (why would i ever)repeat chorus X4
Tłumaczenie piosenki
Blink 182: Hanging out behind the skool for the weekend
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Blink 182: Hanging out behind the skool for the weekend
-
High road
- Blink 182
-
Hit me baby one more time
- Blink 182
-
Hoe
- Blink 182
-
I wanna F.. a dog in the ass
- Blink 182
-
I want to fuck a dog in the ass
- Blink 182
Skomentuj tekst
Blink 182: Hanging out behind the skool for the weekend
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Rejects
- Good Charlotte
-
Dobry los
- RAIDER
-
Nie wiem - feat. ADI
- budzik
-
KOLEJKA (2025)
- Łydka Grubasa
-
Od nowa
- ShanteL
-
Jutro jest nasze
- Krystian Kukla
-
Nara - ft. Nino
- Dawid Obserwator
-
Out In The Fields (Gary Moore & Phil Lynott cover)
- Polish Metal Alliance
-
KARCZMARECZKA ALE TO LATINO
- Rompey
-
Intruz - Urywki Wspomnień (BraKe Blend)
- Intruz
Reklama
Tekst piosenki Hanging out behind the skool for the weekend - Blink 182, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hanging out behind the skool for the weekend - Blink 182. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blink 182.
Komentarze: 0