Bob Dylan: Honey just allow me one more change

Tekst piosenki

Brak wideo

Bob Dylan

Teksty: 583 Tłumaczenia: 3 Wideo: 395

Tekst piosenki

Bob Dylan: Honey just allow me one more change

Honey, just allow me one more chance To get along with you. Honey, just allow me one more chance, Ah'll do anything with you. Well, I'm a-walkin' down the road With my head in my hand, I'm lookin' for a woman Needs a worried man. Just-a one kind favor I ask you, 'Low me just-a one more chance. Honey, just allow me one more chance To ride your aeroplane. Honey, just allow me one more chance To ride your passenger train. Well, I've been lookin' all over For a gal like you, I can't find nobody So you'll have to do. Just-a one kind favor I ask you, 'Low me just-a one more chance. Honey, just allow me one more chance To get along with you. Honey, just allow me one more chance, Ah'll do anything with you. Well, lookin' for a woman That ain't got no man, Is just lookin' for a needle That is lost in the sand. Just-a one kind favor I ask you, 'Low me just-a one more chance.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bob Dylan: Honey just allow me one more change

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bob Dylan: Honey just allow me one more change

Skomentuj tekst

Bob Dylan: Honey just allow me one more change

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Honey just allow me one more change - Bob Dylan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Honey just allow me one more change - Bob Dylan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bob Dylan.