Boys: Odpowiedz mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 235 Tłumaczenia: 0 Wideo: 68

Tekst piosenki

Boys: Odpowiedz mi

Nadchodzące lato znów przyniesie nam , moc nie zapomnianych wrażeń mówię wam , to co znów się będzie działo tu i tam , trzeba zacząć siły zbierać oooo Gorzej będzie jak się zauroczysz w niej , nie wiadomo czy nie puści bokiem Cię , lepiej wysil się na gest i zadaj jej bardzo proste te pytanie. ref/ Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Tyle tego chodzi latem tylko brać , rozbiegane oczy niechą w miejscu stać , z lewej blądi z prawej czarna śmieje się , chyba coś od Ciebie chce oooo Lecz pamiętaj o tym co mówiłem Ci , chodź nie wszystkie takie są lecz większość z nich , jak wyczują że Cię mają w garści swej , Ty tak stary powiedz jej... ref: Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim , Twoje oczy mówią że z nim po kątach włuczysz się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boys: Odpowiedz mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Odpowiedz mi

Skomentuj tekst

Boys: Odpowiedz mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • boys odpowiedz mi
 • odpowiedz mi tekst
 • Odpowiedź mi
 • odpowiedz mi boys

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odpowiedz mi - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odpowiedz mi - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.