Boys: Ty jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 226 Tłumaczenia: 0 Wideo: 60

Tekst piosenki

Boys: Ty jeste

Nie wiesz, kiedy, jak i gdzie, Ona znów dopadnie Cię. Zakochasz się. Pamiętaj, że, Ona też pokocha Cię. Bo to - miłość jest. Tym uczuciem nie baw się, Wiem, co mówię, uwierz, że, To ona wciąż przy Tobie jest, I czeka na Twojej skruchy gest. To fakt, ja to wiem. Ref.: Ty jesteś blisko mnie, Z Tobą nie boje się. Mimo tych moich wad, Przeżyłaś tyle lat. I wiem, że kochasz mnie, Bo w Tobie siła jest. Byłem głupcem, Wybacz proszę Cię. Łatwo miłość komuś dać, Trudniej o nią później dbać. Zrobisz błąd, to ranisz ją, A ona tylko wierzy w to, Że Ty będziesz z nią. Ref.: Ty jesteś blisko mnie, Z Tobą nie boje się. Mimo tych moich wad, Przeżyłaś tyle lat. I wiem, że kochasz mnie, Bo w Tobie siła jest. Byłem głupcem, Wybacz proszę Cię. Uśmiechnij się, bo czas zagoi rany. Nie wiem czy wiesz, że jestem zakochany. Ref.: Ty jesteś blisko mnie, Z Tobą nie boje się. Mimo tych moich wad, Przeżyłaś tyle lat. I wiem, że kochasz mnie, Bo w Tobie siła jest. Byłem głupcem, Wybacz . Byłem głupcem, Wybacz . Byłem głupcem, Wybacz proszę Cię. Byłem głupcem, Wybacz . Byłem głupcem, Wybacz proszę Cię.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boys: Ty jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Ty jeste

Skomentuj tekst

Boys: Ty jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ty jeste - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ty jeste - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.