Boys: Zero

Tekst piosenki

Brak wideo

Boys

Teksty: 235 Tłumaczenia: 0 Wideo: 68

Tekst piosenki

Boys: Zero

Twoje ciało jak przechodni towar, każdy może mieć za byle co. Kto cię nie zna, może sie zakochać, by po chwili iść na samo dno, juz nie wzrusza cię widok łez twoje życie tylko chwilą jest. Pewna siebie tylko śmiejesz się, zapomnisz o nocy kiedy wstanie dzień! ref. Chyba to jest tak uczucia w Tobie brak, zero miłości, kochasz tylko brać nie ma w tobie nic, co możesz komuś dać, pod białą maską kryjesz widmo zła x2 Oczekujesz i dostajesz wszystko od każdego,jeśli jego stać. Twoja miłość wypełniona pustką, kochasz po to, aby tylko brać, juz nie wzrusza cię widok łez twoje zycie tylko chwilą jest, pewna siebie tylko śmiejesz się, zapomnisz o nocy kiedy wstanie dzień! ref.Chyba to jest tak uczucia w Tobie brak, zero miłości, kochasz tylko brać nie ma w tobie nic, co możesz komuś dać, pod białą maską kryjesz widmo zła
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boys: Zero

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boys: Zero

Skomentuj tekst

Boys: Zero

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • slowa piosenki boys twoje uczucie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zero - Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zero - Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boys.