Brathanki: W lesie co jest blisko sadu
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Brathanki: W lesie co jest blisko sadu
W lesie co jest blisko saduNazbierałam słodkich jagódNazbierałam pełny dzbanekAle się pojawił JanekNazbierałam pełny dzbanekAle się pojawił JanekTe jagody słodkie takieJak najsłodsza strucla z makiemA ten Janek chyba liczyłŻe coś uszczknie z tej słodyczyA ten Janek chyba liczyłŻe coŚ uszczknie z tej słodyczyZ wielką w głosie rzekł gorycząŻe mu w życiu brak słodyczyGdy słodyczy tak spragnionyTo niech szuka jej u żonyGdy słodyczy tak spragnionyTo niech szuka jej u żony Refren:Gdybyś tej jesieni, gdybyś jesieni tejZe mną się ożenił, ze mną ożenil sięTo byś tych słodyczy, to byś słodyczy tychNie potrafił zliczyć, zliczyć nie umiał byśSłodycz straszną jest pokusąWięc słodkiego chciał całusaTo mu rzekłam bez ogródekMiast całusa zjedz jagódek To mu rzekłam bez ogródekMiast całusa zjedz jagódekW lesie co jest blisko saduNazbierałam słodkich jagódNazbierałam pełny dzbanekLecz jagody zjadł mi JanekNazbierałam pełny dzbanekLecz jagody zjadł mi Janek
Tłumaczenie piosenki
Brathanki: W lesie co jest blisko sadu
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Brathanki: W lesie co jest blisko sadu
-
Wesele
- Brathanki
-
Wianek Hanki
- Brathanki
-
Wida
- Brathanki
-
Ballada o mi
- Brathanki
-
Ballada poziomkowa
- Brathanki
Skomentuj tekst
Brathanki: W lesie co jest blisko sadu
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nadprzestrzenie (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Masz ten uśmiech, który ja uwielbiam I pływamy sobie w nadprzestrzeniach Nie wiadomo, która to już sfera Myślałam, że tam wyżej to nic nie ma Takich scenariuszy nigdzie nie widzę Znów ci marzną”
-
Nie ma jak pompa - feat. Ralph Kaminski
Maryla Rodowicz
„Nie ma jak pompa, marmury, wielki dzwon, nie ma jak pompa, purpura, góra, tron, nie ma jak pompa, fanfary, czary nie ma, o nie, nie, nie, nie Nie ma jak pompa, doroczny bal u wód, nie ma jak”
-
Daj mi jedno słowo
SKOLIM
„Skolim prezentuje piosenkę "Daj mi jedno słowo" (premiera 20 maja 2025 r.). Daj mi jedno słowo, a ja już będę obok potem zatańcz tylko dla mnie ciemną nocą daj mi jedno słowo, a ja już będę obok ”
-
Muchołapki
Wanda i Banda
„Świdruje noc kamery chciwy wzrok Paniczny strach chwyta za gardło Nie jesteś sam, tu wszędzie taki tłok Ratunku brak - koniec - przepadło! Muchołapki czają się Rejestrują każdy ruch! Muchołapk”
-
cliché
MGK
„Tell me, would you wait for me? Baby, I'm a rolling stone I got a lot of right in me But I don't want to say this wrong Tell me, would you stay with me? Maybe we could make this home You should ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- w lesie co jest blisko sadu●
- w lesie brathanki●
- w lesie co jest blisko sadu chwyty●
- bratanki piosenka gdybys tej jesieni●
- brathanki w lesie co jest blisko sadu●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Bésame mucho | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Maria Stolińska
-
Gdzie ci mężczyźni | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Dorota Zimnoch
-
Can You Feel the Love Tonight | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Krzysztof Piotrowski
-
Dolce Vita | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Krzysztof Rybka
-
Napisz proszę | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Eugenia Kasprzycka
-
Losowanie
- OG ENZO
-
Unchained Melody | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Maciej Piotr
-
Hallelujah I Love Him So | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Ewa Ihalainen
-
Jest cudnie | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Maria Lamers
-
Mój jest ten kawałek podłogi | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Krzysztof Warzecha
Reklama
Tekst piosenki W lesie co jest blisko sadu - Brathanki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W lesie co jest blisko sadu - Brathanki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Brathanki.
Komentarze: 0