Buldog: Obcy w domu

Tekst piosenki

Brak wideo

Buldog

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Buldog: Obcy w domu

Obcy w domu, obcy jest w domu, kiedy to stało sięObcy w domu, nie wiem dlaczego, obcy w domu jestObcy w domu, nawet na pewno chodzi z kąta w kątNie pojęcia ja mam zupełnie zjawił on się skąd Imię nosi jakie ja nie wiem, gdzie urodził się ?Do tej pory obcy co robił mało co kto wieTo fatalne i nieprzyjemne, że obcy w domu jestCzy ktoś wie gdzie schował się ?Obcy w domu jestObcy jest w domuObcy w domu jestObcy w domu jestObcy w domu jestObcy w domu, dom jakby inny, jakby nie był mójMnie odrazą sprawa napawa ta, obcy czyni gnójZabrudzone to co tak czyste dotąd było tuNie mam tedy wiele wspólnego, czuję kurz i brudCałe moje starania moje, za tą cenę chcęDom spokojny do końca dni swych na dobre i na złeKto tu wejdzie mam pełne prawo z głowy zrobić dwieCzy ktoś wie gdzie schował się ?Obcy w domu jestObcy jest w domuZakradł się gdy nikt nie widziałWszedł tu po kryjomuObcy w domu, aj waj ! powiadam, co tu dzieje się ?Każden kąt jest tak splugawiony, że tylko obcy wieGdzie oznaczył teren swój kiedy but postawił swójW moim domu który już teraz jest jakby nie mójNiechaj obcy przeklęty będzie, pokolenie tweZa twe czyny będzie płaciło całe noce, całe dnieObcy w domu, obcy jest w domu, jak to stało sięCzy ktoś wie co dzieje się ?Obcy w domu jestObcy jest w domuObcy w domu jestObcy jest w domu
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Buldog: Obcy w domu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Buldog: Obcy w domu

Skomentuj tekst

Buldog: Obcy w domu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obcy w domu - Buldog, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obcy w domu - Buldog. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Buldog.