Ch: Mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Ch

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ch: Mi

Zakochałem się w Tobie od pierwszego wejrzenia. Już nie żal żyć w nędzy nie żal umierać. Chcę kochać Cię każdą chwilą istnienia. Niech zawsze tak będzie tak jak jest teraz. ref. Gdy kochasz mnie ( i kocham Cię ) Tak dobrze jest ( Tak dobrze jest ) Każda samotna noc tęsknotą za domem jest w niebie. Ostatnią szansę musisz mi dać. Jesteśmy stworzeni dla siebie. Kiedy tańcząc trzymamy się za ręce czuję mocno tak, że liczy się tylko tu i teraz, tu i teraz, ty i ja. Kiedy dotykasz czule mnie pieścisz ustami każdy punkt, chcę by tak zawsze mogło być. Tak dobrze jest gdy kochasz mnie. ref. Tak dobrze jest , Tak dobrze jest Gdy kochasz mnie i kocham Cię Twoja miłość jest jak chleb przynosi pokój, dodaje sił. Kochaj mnie bym mógł dalej żyć. Nie pytaj dlaczego nie zmienisz nic. ref. Tak dobrze jest ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ch: Mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ch: Mi

Skomentuj tekst

Ch: Mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mi - Ch, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mi - Ch. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ch.