Chaostar - An electric storm of thoughts tekst piosenki - Teksciory.pl

Chaostar: An electric storm of thoughts

Tekst piosenki

Brak wideo

Chaostar

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chaostar: An electric storm of thoughts

The facial muscles of the bracelet's owner are asymmetrically scretched.His mouth is closed, compressed from the weight of anxiety.As for his black optic sensors, they are casting sparksin the dim luminosity of the room.An electric storm of thoughts is raging inside them.For a long moment, his contact with the external environment is broken.The kind face of his procreator managed to sneakthrough the unguarded gatesof his mind, gradually changing, turning intoa frozen mask of illness and horror. She is not alone.Shehas brought along a company of loathsome statues and deformities!Moments of agony pass before he manages to escapethe grasp of the nightmare.Fortunately, there are more comfortable memories to hold.His first meeting with Gaia for example...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Chaostar: An electric storm of thoughts

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chaostar: An electric storm of thoughts

 

Skomentuj tekst

Chaostar: An electric storm of thoughts

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki An electric storm of thoughts - Chaostar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu An electric storm of thoughts - Chaostar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chaostar.