Chili My - Pustynia tekst piosenki - Teksciory.pl

Chili My: Pustynia

Tekst piosenki

Brak wideo

Chili My

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chili My: Pustynia

Pozostawiasz mnie samego, tu powietrze z żaru drży,rozpalone piasku morze, co rozstąpić nie chce się.Nocy mrokiem mnie okrywasz, stąd nie widzę nawet gwiazd, tutaj serce chłód przenika, czekam znów na słońca blaskRef. To pustynia, jak gorący płonie piec, to pustynia, złoto w ogniu sprawdza się. Tutaj wiatr do ucha szepcze bym pustyni poddał się, tu wyschnięte dawno źródła oczy chcą oszkać me.Wciąż imienia Twego wołam, niech pustynia skończy się, A w mych dłoniach pozostanie złoto co Twym blaskiem lśni.Ref. To pustynia, jak gorący płonie piec, to pustynia, złoto w ogniu sprawdza się.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Chili My: Pustynia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chili My: Pustynia

 

Skomentuj tekst

Chili My: Pustynia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pustynia pozostawiasz mnie samego

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pustynia - Chili My, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pustynia - Chili My. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chili My.