Collective Soul: There's a way

Tekst piosenki

Brak wideo

Collective Soul

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Collective Soul: There's a way

There's a way to carry onTo push me out then place me back where I belongThere's a way to make anewTo resurrect the wishes that I wish for youI'm going on and onI'm going' for the ??There's a way to say what you sayThere's a way to recognizeAll the pride that wraps around for my disguiseThere's a way to talk me throughTo open the silence that belongs to youI'm diggin' on and onI'm diggin for the ??Find some words that you can steal or borrowDon't give it awaySave 'em up cause there's always tomorrowC'mon c'monI'm going on and onI'm diggin for the ??
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Collective Soul: There's a way

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Collective Soul: There's a way

Skomentuj tekst

Collective Soul: There's a way

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki There's a way - Collective Soul, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu There's a way - Collective Soul. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Collective Soul.