Coma: Cisza i ogie
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Coma: Cisza i ogie
W MIEJSCU GDZIE STOJĘ GINIE KSZTAŁT ŚWIATŁA ZLEWAJĄ SIĘ U STÓP WTŁOCZONY LEKKO W OBCY NURT CHCIAŁBYM OCALIĆ, CO SIĘ DA NA SKRAJU MIAST, NA SKRAJU DNIA MIĘDZY DROGAMI, KTÓRE ZNASZ CHWILA WYTCHNIENIA MIMO SPRAW NIECH BĘDZIE CHWAŁA ZA TEN CZAS I CHWAŁA ZA TEN CZAS ŚWIAT JAKBY SKULIŁ SIĘ WE MGLE PRÓBUJĄC NABRAĆ NOWYCH SIŁ GDY SIĘ OBUDZI ŻEBY ŻYĆ WYZWOLI STRACH, ROZLECZY GNIEW NIM NOC NAPEŁNI SIĘ KRZYKIEM NIM ZGRZYT ZAGŁUSZY MUZYKĘ NIECH WSZYSTKO WOKÓŁ ZAMILKNIE NIECH ŚWIAT UŚWIĘCI TĘ CISZĘ JA MOGĘ TAK BYĆ I MOGĘ W TO WIERZYĆ, ŻE PRZEZ KILKA CHWIL NIC SIĘ NIE ZMIENI JA MOGĘ TAK BYĆ NA SKRAJU SPRAW W NIEDORZECZNOŚCI BEZPIECZNIE TRWAĆ CISZA CISZA I OGIEŃ WE MNIE WE MNIE I W TOBIE OTO CISZA I OGIEŃ WYTCHNIENIE MIMO SPRAW CISZA I OGIEŃ WE MNIE I W TOBIE OTO CISZA I OGIEŃ
Tłumaczenie piosenki
Coma: Cisza i ogie
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Coma: Cisza i ogie
-
Czas globalnej niepogody
- Coma
-
Daleka droga do domu
- Coma
-
Ekhart
- Coma
-
Emigracja
- Coma
-
Jesie
- Coma
Skomentuj tekst
Coma: Cisza i ogie
Pisz jako
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Tak to lata
Bungee
„Panie proszą Panów Ty mnie chciałaś, a ja nie W twoich oczach lubię się Więc nie każ mi się prosić na kolana Ciągle kontrolować chcesz Ale to nie rusza mnie Bo tylko kunia boję się Usta ma ”
-
Wszystko co mam
Viki Gabor
„Viki Gabor prezentuje piosenkę "Wszystko co mam" (premiera 10 lipca 2025 r.). Wiem czego ci brakuje bo czujesz to samo co czuję ja ja też nie umiem powiedzieć bo nie wiem kiedy i jak dobrze roz”
-
DAISIES
Justin Bieber
„Throwin' petals like, "Do you love me or not?" Head is spinnin', and it don't know when to stop You said "Forever," babe, did you mean it or not? Hold on, hold on You leave me on read, babe, but I”
-
Tańcz
Justyna Steczkowska
„Chciałam wierzyć w przeznaczenie Ale zrozumiałam, że to mit Nasza miłość to iluzja, a ja, a ja... Czy mam odwagę być znowu z Tobą Porzucić parę łez, nim na nowo Bez żalu znowu Zatańczę z Tob”
-
Mini (Ej Lolita) - feat. Rizi Papi
Piękni i Młodzi Dawid Narożny
„Ej Lolita! Masz 20 minut, żeby się zrobić na bóstwo Dzisiaj będzie długa noc, ajaj Ona tu przyszła w mini Pod mini ma bikini I kilka tatuaży, chce pochwalić się dziś nimi Ej baby, gimme gimme ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- coma teksty piosenek cisza ●
- w miejscu gdzie stoję ginie ●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Bird of Pray (Ukraina - piosenka na Eurowizja 2025)
- Ziferblat
-
MY MAMY MAMY
- Mamy Śpiewamy
-
Night City
- Beat Wise
-
Stress
- Baby Lasagna
-
Morze łez
- Zuzanna Malisz
-
Dzikie Psy
- Aleksander Szalonek
-
Обманите меня
- Александр Суханов
-
MOJA MARY JANE
- jang polaczek
-
dom
- kuba i kuba
-
Umysł Mistrza
- Myasta
Tekst piosenki Cisza i ogie - Coma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cisza i ogie - Coma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Coma.
Komentarze: 0