Coma: Nadmiar
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Coma: Nadmiar
Nadmiar siły do życiaPrzerost woli istnieniaPrzestrzeń pełna zachwytuNieobecność cierpieniaStraty nie do pokryciaOddalenie zbawieniaNadmiar siły do życiaPrzerost woli istnieniaOd zawsze brzydko wożę się i noszę źleOd zawsze byłem grzeszny, gniewnyUlegałem gdy wadzili mnieUlegałem gdy kusili dzielnieUlegałem biernie, niezmiennieNa pokuszonko, pokuszenie senneI nie ukrywam, że ulegnę jeszcze razI popełnię setny raz to samo złoNadmiar siły do życiaPrzerost woli istnieniaPrzestrzeń pełna zachwytuNieobecność cierpieniaStraty nie do pokryciaOddalenie zbawieniaNadmiar siły do życiaPrzerost woli istnienia
Tłumaczenie piosenki
Coma: Nadmiar
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Coma: Nadmiar
-
Nie ma Joozka
- Coma
-
Nie tylko dla Ciebie
- Coma
-
Nie wierz
- Coma
-
Nienasycenie
- Coma
-
Ocalenie
- Coma
Skomentuj tekst
Coma: Nadmiar
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Czerwone 7 - x Palion
FRIENDZ
„To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
-
DWA RAZY TYLE
Chivas
„Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
-
Kto, jak nie ty?
Wojtek Szumański
„Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
-
Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
Vito Bambino
„A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
-
Papasito
QINGA
„Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- coma nadmiar tekst●
- coma nadmiar●
- coma babie lato tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Dawali mi rady
- Soulard
-
Karawana Jedzie Dalej
- Iron Head (POL)
-
To się więcej nie powtórzy
- Gruby Mielzky
-
Brazil
- OLIWKA BRAZIL
-
Tit for Tat
- Tate McRae
-
Pieśń o gen. Tadeuszu Jordanie Rozwadowskim
- Izabella Konar
-
Kalifornia
- Lady Pank
-
Fire in Your Eyes
- Rage
-
Dlaczego wszystko się skończyło
- RETRO BAND
-
Bal
- yzze
Reklama
Tekst piosenki Nadmiar - Coma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nadmiar - Coma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Coma.
Komentarze: 0