Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Kołysał nas zachodni wiatr,Brzeg gdzieś za rufą został.I nagle ktoś jak papier zbladł:Sztorm idzie, panie bosman!A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!Z zasłony ołowianych chmurUlewa spadła nagle.Rzucało nami w górę, w dół,I fala zmyła żagle.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta! - Hej!Gdzie został ciepły, cichy kątI brzegu kształt znajomy?Zasnuły mgły daleki lądDokładnie, z każdej strony.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!O pokład znów uderzył deszczI padał już do rana.Piekielnie ciężki to był rejs,Szczególnie dla bosmana.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Przedziwne czasem sny się ma!Dziesięć w skali Beauforta! / *3
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Kokpit Przyłu
  „wrzucam to na blok wrzucam to na kokpit chwilę mnie nie było wiem czekałeś na zwrotki wrzucam to na blok wrzucam to na kokpit chwilę mnie nie było trochę żyło trochę off bit zdrowie dziek”
 • Na CBR Verba
  „Z Tobą to mogę na koniec świata Plażą Sopot i nocą Manhattan niebo gwiazdy, półwysep Jukatan twa uroda gwiazdy przygasza dla nas wynajmę największa willę o zawsze chciałem mieć ciebie przy mnie”
 • Do Wesela Się Zagoi Gruby Mielzky
  „mówią bloki, że w końcu rany się zabliźnią po kimś a trochę już ich znam to mój Office tu wyniki wbijam sam tak jak jikić wiem kiedy trzeba lać, kiedy skropić bo jeszcze będzie czas mierzyć smok”
 • KRÓL BALU Kizo
  „Jebać korony! Korona na bransolecie Nowy dres, MTS z Rolexem w komplecie mam dużo gumeczek bo pliki są coraz więcej handel na ulicy, bez podatku, runo leśne prędzej się wyręczę , niż wezmę tę br”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 10 w skali beauforta tekst
 • 10 w skali beauforta
 • dziesięć w skali beauforta tekst
 • Dziesięć w skali Beauforta
 • 10 skali beauforta tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 10 W skali Beauforta - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 10 W skali Beauforta - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.