Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Kołysał nas zachodni wiatr,Brzeg gdzieś za rufą został.I nagle ktoś jak papier zbladł:Sztorm idzie, panie bosman!A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!Z zasłony ołowianych chmurUlewa spadła nagle.Rzucało nami w górę, w dół,I fala zmyła żagle.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta! - Hej!Gdzie został ciepły, cichy kątI brzegu kształt znajomy?Zasnuły mgły daleki lądDokładnie, z każdej strony.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!O pokład znów uderzył deszczI padał już do rana.Piekielnie ciężki to był rejs,Szczególnie dla bosmana.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Przedziwne czasem sny się ma!Dziesięć w skali Beauforta! / *3
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: 10 W skali Beauforta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 10 w skali beauforta tekst
 • 10 w skali beauforta
 • dziesięć w skali beauforta tekst
 • Dziesięć w skali Beauforta
 • 10 skali beauforta tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 10 W skali Beauforta - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 10 W skali Beauforta - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.