Czerwone Gitary - Czekam na tw tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Już od kilku dni czekam na twój listA ty nic i nic, milczysz niby sfinks,Choćby kilka słów, choćby świstek znów,Kartka, trochę bzdur, pozdrowienia z gór ... nie...Idzie!!! Idzie wreszcie listonosz!!!Biegnę po trzy schody jak wiatr...!No i co? I nie, tylko jakiś kwiat,Świat mi całkiem zbrzydł, bo czekam na twój list!Dobrze bawisz się, zapomniałaś mnie,Chłopców masz ze stu, a ja czekam tu... i nic..I nagle!!! Goniec niesie telegram:"Kocham! Napisz! Czekam na list!!!"Napisałem trzy. W każdym ból i łzy,W każdym świeży kwiat, pocałunku ślad...Miłość aż po grób... i wierności ślub...Dwa tysiące słów... tydzień minął znów... nic...Idzie!!! Idzie znowu listonosz!!!Przyniósł pilny express, a w nim...Zasuszony kwiat, pocałunku ślad,Potem trochę bzdur, pozdrowienia z gór...W sumie dziesięć słów, tydzień minął znów,Milczysz niby sfinks, czekam na twój list...Czekam na twój list...Czekam na twój list...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Czekam na tw

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czekam na tw - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czekam na tw - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.