Czerwone Gitary: Czekam na tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Już od kilku dni czekam na twój listA ty nic i nic, milczysz niby sfinks,Choćby kilka słów, choćby świstek znów,Kartka, trochę bzdur, pozdrowienia z gór ... nie...Idzie!!! Idzie wreszcie listonosz!!!Biegnę po trzy schody jak wiatr...!No i co? I nie, tylko jakiś kwiat,Świat mi całkiem zbrzydł, bo czekam na twój list!Dobrze bawisz się, zapomniałaś mnie,Chłopców masz ze stu, a ja czekam tu... i nic..I nagle!!! Goniec niesie telegram:"Kocham! Napisz! Czekam na list!!!"Napisałem trzy. W każdym ból i łzy,W każdym świeży kwiat, pocałunku ślad...Miłość aż po grób... i wierności ślub...Dwa tysiące słów... tydzień minął znów... nic...Idzie!!! Idzie znowu listonosz!!!Przyniósł pilny express, a w nim...Zasuszony kwiat, pocałunku ślad,Potem trochę bzdur, pozdrowienia z gór...W sumie dziesięć słów, tydzień minął znów,Milczysz niby sfinks, czekam na twój list...Czekam na twój list...Czekam na twój list...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Czekam na tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czekam na tw - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czekam na tw - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.