Czerwone Gitary: Dwie na jednego

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Dwie na jednego

Kwiatów znoszę Ci naręcza,Cale noce się zadręczam.Co dzień dzwonię, rymowane piszę listy -A ty masz mnie za sztubaka!Oj, nie byłabyś Ty taka,Gdybyś chociaż raz zajrzała do statystyk.Na każdego chłopcaPrzypadają dwie dziewczyny,Więc nie bądź taka ważnaI z serca wyrzuć głaz.Aż dwie na jednego -Tak stwierdzają biuletynyI to jest limit, który maWykonać każdy z nas.Ktoś planując populacjęPonarabiał błędów stoI dziś mamy sytuację,W rezultacie której toNa każdego chłopcaPrzypadają dwie dziewczyny,Więc nie bądź taka ważna I zmień się póki co.Mogłabyś się dać nakłonić,Czy odpisać, czy oddzwonić -Raz nauczyć się dobrego obyczaju.Nie narzucam się - broń Boże!Nie wymagam ani grożę,Lecz chcę, byś zapamiętała, że w tym krajuNa każdego chłopca Przypadają dwie dziewczyny.To jest naturalny,Demograficzny ruch.Aż dwie na jednego -No i właśnie z tej przyczynyMa każdy z nas możliwośćWybrać sobie jedną z dwóch!A Ty ważna jesteś, no boDobrze wiesz po tysiąckroć,Że nic nie mam poza Tobą -Tobie wierny jestem. ChoćNa każdego chłopca Przypadają dwie dziewczyny -Ja chcę Ciebie jednąNa całe życie wziąć.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Dwie na jednego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Dwie na jednego

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Dwie na jednego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kocham dwie dziewczyny czerwone gitary
 • czerwone gitary dwie na jednego
 • dwie na jednego
 • na każdego chlopa przepadają dwie dziewczyny
 • na każdego chłopca przypadają dwie dziewczyny

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dwie na jednego - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dwie na jednego - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.