Czerwone Gitary: Lubisz gdy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Lubisz gdy si

Wiem, że lubisz, gdy się gniewam,Kiedy jestem zły.Chcesz, bym mówił o czym marzę,Jakie miewam sny.Niech każdy wie,Że muszę słuchać Cię,Bo w każdy dzieńZadręczasz mnie.Gdy za dużo do mnie mówisz -Wolę już być sam,Ale wtedy nieraz czuję,Że mi Ciebie brak.Gdy gniewam się,To tak już z Tobą jest,Nie mogę sam zrozumieć,Wytłumacz mi:Wystarczy jedno słowo -Już jestem zły.Ty lubisz, gdy się gniewam,Ja wcale nie,Więc lepiej żyjmy w zgodzie,Kochajmy się!Tak upłynął czas i nikt jużSię nie gniewa z nas.Gdy będziesz zły,Zaśpiewaj tak jak my -Na pewno toPomoże ci.Lubisz mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Lubisz gdy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Lubisz gdy si

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Lubisz gdy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy będziesz zły zaspiewaj tak jak my
 • "niech każdy wie" Czerwone Gitary

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lubisz gdy si - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lubisz gdy si - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.